Mutlu Bir Yuvam Olsun

Mutlu bir yuvam olsun
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Rize
Medeni Durum: Bekar
İsim: Aybüke
Yaş: 29
Boy Kilo: 165 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Memur

Mutlu bir yuvam olsun istiyorum beyler. Merhaba Aybüke ben. 29 yaşında evlilik düşüncesiyle buraya gelmiş bir bayanım. Bayağı bir zamandır düşünüyordum evlenmeyi. Yakın zamanda erkek arkadaşımdan ayrıldım. Artık ciddi bir ilişkim olması gerektiğine inanıyorum. Evlilik harici ilişkiler ne yalan söyleyeyim artık sahte gelmeye başladı. Nedir öyle amaçsız gayesiz görüşmek konuşmak? Nereye varacak bu işin sonu? Yine ayrılığa. Ee o zaman neden bu sıkıntıyı çekeyim ki. En azından sevdiğim evleneceğim adamın kahrını çekerim.

Şimdi arkadaşlar erkeklerin bazı davranışlarını sevmiyorum. Onları söyleyeyim ki baştan anlaşalım diye düşündüm. Mesela her şeyi ben bilirim kadın hiçbir şey bilmez gibi düşünceleri olan erkekleri sevmiyorum. Yine güçlü olduğu için kadının gücünü hiçe sayan erkeklerden de pek haz etmiyorum. Böylesi erkeklerden genelde uzak duruyorum. Pek anlaşamıyorum çünkü, anlaşmak da istemem bu tarz kişilerle.

İlişkide sadelikten yanayım, insanları çok sıkmam ve paylaşımcı bir kadınım. Güzel şeyler konuşmayı severim ve espriyi severim. Doğallık benim için ilişkide vazgeçilmez özelliklerden biridir. Doğal insanları hayatın her yerinde severim. Özellikle erkeklerde sahte davrananları pek sevmiyorum. Arkadaş olduğun gibi olsana, ne kaybedeceksin ki sanki. Sizce de öyle değil mi? Bana mesaj aracılığıyla ulaşabilirsin ve belki de eğer iyi anlaşırsak güzel bir beraberliğe adım atarız ne dersiniz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun