Hayatımda Kimse Yok

Hayatımda kimse yok
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Sivas
Medeni Durum: Dul
İsim: Özlem
Yaş: 40
Boy Kilo: 168 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Herkese keyifli günler arkadaşlar ben Özlem. 40 yaşında yalnız yaşayan dul bir kadınım. Uzun zamandır hayatımda kimse yok. Beni anlayabilecek bir arkadaşlık kurmak istiyorum. İlan açma sebebimde bu zaten. Herkesin anlayışı bir olmuyor maalesef. Son günlerde birkaç teklif almadım desem yalan olur ancak anlaştıklarım da oldu, anlaşamadıklarım da. Genel olarak seviyorum erkeklerin yaklaşım şeklini, artık daha düşünceli davranıyorlar.

Eskiden daha düşüncesiz davrananlar oluyordu. Direkt ilişkide bir şey arayışında olduğunu belli edenler oluyordu. Ama onların sayısının biraz olsun azaldığını fark ediyorum. Ama yine de genel olarak baktığımda insanlarda bir bozulma da görüyorum. Çevreme bakıyorum herkes mutlu görünüyor ama birçoğu sahte davranıyor. Yani rol yapan çok kişi var özetle.

Gerçekte mutlu olmasalar bile öyleymiş gibi davranıyorlar. Herkes mutlu olduğu anların fotoğraflarını paylaşıyor. Kimse mutsuz olduğu anlarını başkaları bilsin istemiyor. O konuda bir iki yüzlülük var. Ben istiyorum ki gerçekten mutlu bir birliktelik geçireyim. Peki sana soruyorum şimdi var mısın benimle mutlu bir beraberliğe mutlu bir ilişkiye?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun