Çıkarsız Olsun Aşkımız

Çıkarsız olsun aşkımız
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Sivas
Medeni Durum: Dul
İsim: Berrak
Yaş: 39
Boy Kilo: 165 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Merhaba adım Berrak. 39 yaşında tek yaşayan dul bir bayanım. Arkadaş edinmek istiyorum, bu yüzden buradayım beyler. Çıkarsız olsun aşkımız sevgimiz. Ben ilişkide samimi dostluktan yanayım. Eski sevgililerim sadece çıkar ilişkisine yönelik hareket ettiler. Ondan dolayı da çok uzun sürmedi ilişkilerim. En kötüsü de bu olsa gerek dimi. Menfaat sezer sezmez ilişkimi hemen sonlandırdım. Size tavsiyem her ne sebeple olursa olsun, niyetiniz fark etmez birine yaklaşımınız direkt amaca yönelik olmasın.

Temiz duygularla size yaklaşan bir kişiyi asla ve asla kandırmayın derim. İnsanız ve hepimiz insani duygular taşıyoruz. Boş yere kalp kırmaya gerek yok. Bazıları direkt çıkar ilişkisi kuruyor. Birinden bir şey isteyecek olsanız bile bunun yolu yordamı vardır. Her şeyi istemenin bir adabı vardır. Güzellikle istediğinizde istekleriniz elbette yerine gelecek.

Neyse konumuza dönelim. Bu ilandaysanız doğru yerdesiniz. Çünkü ben de dul bir kadınınım ve dost edinmek istiyorum. Bahsettiğim şartlarda bir ilişki yaşayacaksam ben varım arkadaşlar. Yalnız çıkar ilişkisine dayalı birlikteliklere karşıyım. Önceliğim bana değer veren ve bunu hissettiren kişilerle birlikte olmak.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun