Sonsuz Mutluluğa Beraber Adım Atalım

Sonsuz mutluluğa beraber adım atalım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Sivas
Medeni Durum: Bekar
İsim: Dilek
Yaş: 29
Boy Kilo: 168 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü:  Evlilik
Meslek: Bankacı

Sonsuz mutluluğa beraber adım atalım. Selamlar arkadaşlar ben Dilek. Evlilik için bir süredir düşünüyordum ilan vermeyi, sonunda ilanımı açtım. Yaşıma aldanmayın bu zamana kadar çok şeyler yaşayıp gördüm. Mutlu bir yuvam olsun istiyorum şimdi. Çok geçimli biriyimdir arkadaşlar kriterlerinize uyacağımı düşünüyorum. Öyle büyük beklentiler içerisinde bir kadın değilim öncelikle.

Yaşım 29 söylemeyi unutuyordum neredeyse. Şimdi en önemli kriterim bir erkeğin kendini tanıması ve bencil olmaması. Bencil insanlarla pek anlaşamıyorum. Çevrelerine zarar verir bu kişiler genelde. Aman benden uzak olsun o yüzden. Kendini tanıyan, ne dediğini bilen aynı zamanda karşıdakini anlayabilen, onunla empati kuran erkekleri seviyorum.

Size de tavsiye ederim, eğer bu dediklerime özen gösterirseniz yaşam kaliteniz önemli ölçüde artacaktır. İlişkide ilk adımı erkekten beklerim. Normal olması gereken de bence böyledir. Sonuçta erkeğin de kadının da bu hayatta bir yeri ve duruşu vardır. Bunlara göre davranmak gerekir. Yapmacık davranan göründüğü gibi olmayan erkekleri de pek sevmem. Daha başka ne söylenir bilmiyorum ilk defa böyle bir ilan açtım çünkü. Mesajlarınız gelirse detaylıca konuşuruz artık. Hoşça kalın şimdilik. 

 

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun