Eksik Olan Bir Şey Var

Eksik olan bir şey var
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Sivas
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ayşenur
Yaş: 28
Boy Kilo: 169 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Danışman

Merhaba Ayşenur ben. Nasılsınız arkadaşlar? Ben bomba gibiyim ama hayatımda eksik olan bir şey var. Sevgilim yok. Buraya ilan vererek bir çılgınlık yapmak istedim. Hayatımın aşkı belki buradadır belli mi olur. Hayatın hiçbir yerinde hiç kimse dört dörtlük değil ve koşullar güllük gülistanlık değil. Biraz değer göreyim, anlayışlı bir sevgilim olsun yeter bana. Çok bir beklenti içerisinde değilim açıkçası arkadaşlar.

Yaşım 28. İlişkiler konusunda pek deneyimli sayılmasam da insan tanıma konusunda üstüme yoktur. İşim gereği çok fazla insanla muhatap oluyorum. Bunların her birinden yeni şeyler öğrenebilme fırsatına sahip oldum. Şöyle geçmişe dönüp baktığımda pişmanlıklarım da olmadı değil ama sonuç olarak güzel bir hayat yaşadığımı ve iyi şeyler öğrendiğimi düşünüyorum.

Geçmişten ders çıkaramayanlar gelecekte daha kötü şeylere tanık olurlar. O sebeple ben de bunları düşünerek hep ders çıkaran taraf oldum. Bunu size de özellikle tavsiye ederim. Yaşadığım şey ne kadar kötü olursa olsun, oradan bile bir şeyler çıkarmaya çalıştım hep. Böyle birisiyim işte. Sevgilim olsun beni sevsin yeter bunlar bana. Benimle görüşmek ve tanışmak istiyorsanız, mesajlarınızı bekliyor olacağım arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun