Tadı Yok Hiçbir Şeyin

Tadı yok hiçbir şeyin
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Trabzon
Medeni Durum: Dul
İsim: Cemile
Yaş: 38
Boy Kilo: 164 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Satış Danışmanı

Merhabalar nasılsınız? Cemile ismim. 38 yaşında dul kalmış ama hayattan kopmamış bir bayanım beyler. Tadı yok hiçbir şeyin. Son zamanlarda ne ilişkilerimden ne de arkadaşlıklarımdan keyif alabiliyorum mutsuzken. Zaten ne kadar yaşadığımızı bilmiyoruz ve zaman da düşündüğümüzden hızlı geçiyor. Mutlu oldukça daha güzel oluyor her şey. Ben hayatım boyunca buna inandım ve her şeyi de buna göre yaşadım. Pişman da değilim.

Ne yönde şekillendirdiysem hayatımı hayat da bana o şekilde misliyle güzel cevaplar verdi. Mutlu olabilmek her insanın hakkı arkadaşlar. Benim de hakkım olduğunu düşünüyorum birçok insanın olduğu gibi. Mutluluğun gerçekleşebilmesi için tabii belli şartların oluşabilmesi gerekiyor. Ben boşanalı üç yıl oluyor. Çok farklı duyguları bir arada yaşadım ve çok etkiledi beni.

Boşandıktan sonra hayatımda birçok şey değişti ve ben de değiştim. Bakış açımı da değiştirdim ve hayatın geçiciliğini daha iyi anladım. Bunu düşünerek daha da değişik bir yaşam stili benimsedim. Daha güzel bir hayatım oldu. Hiçbir şeyi kafaya takmadan ve hayatın gerektirdiği şekilde yaşamaya başladım. Bana hayatımın geri kalanında destek olup yanımda olacak sevgili erkek arkadaş arıyorum. Yorumlarda siz de mutluluk anlayışınızın ne olduğunu belirtip benle tanışmak istediğinizi yazarsanız konuşabiliriz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun