Bende Güzel Şeyler Yaşamak İstiyorum

Bende guzel seyler yasamak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Adım Hayal. Gerçekten de hayal edilecek bir güzelliğim var övünmek gibi olmasın da. Yaşım 28 henüz. Erken bazı şeyler için. Ama burada olmamın bazı nedenleri var beyler. Kendine güvenen erkeklerden mesaj bekliyorum, ne için peki? Tabi ki arkadaşlık kurmak için. Yeri gelir dostum, yeri gelir arkadaşım olur. Bazen takılırım, bazen üzülürüm ama birlikte gülerim.

Ben iyi değilim aslında ya. En son ki arkadaşlığım yeni bitti sayılır. Bu nedenle aradan vakit geçmesini istemiyorum ve doğrudan bir arkadaşla iletişim kurmak mantıklı diye düşünüyorum. Ne dersiniz bana yazacak birileri olur mu? Bu güzel kız yalnız kalır mı acaba? Gerçekte bazı insanlar çok garip. Durduk yere üzüp gidiyorlar.

Ben de kendimi sağlama alacağım işte. Eş falan aramıyorum lütfen bu sonucu çıkarmayın. Sadece erkek arkadaşım olsun birlikte gezecek, tozacak, yeyip içecek birinden bahsediyorum işte. Doğru insanı bulmak için bence seneler geçmeli. Ya da kaderiniz güzel yazılmışsa hemen oracıkta bulabilirsiniz. Bilemiyorum ben çok yalnız kaldım uzun süredir ve gelen arkadaşlık tekliflerini anında değerlendireceğim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum