Eğlenelim Sadece

Eglenelim sadece
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Trabzon
Medeni Durum: Dul
İsim: Nihal
Yaş: 32
Boy Kilo: 170 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Satış Personeli

Selam benim adım Nihal arkadaşlar. Buraya kısa süreli bir ilişki için geldim. Eğlenelim sadece hayatın tadını çıkaralım istiyorum. En azından bu aralar canım fazlasıyla sıkılıyor ve bu şekilde değerlendirmek istiyorum. Buradan ilan açıyorum çünkü öncesinde tanımak konuşmak gerek diye düşünüyorum. Evet ne dersiniz olacak mı sizce veya olmayacak mı? Her anlamda beni destekleyen bir erkek arkadaş olsa çok iyi olmaz mı veya nasıl desem ya kendimi de pek ifade edemiyorum. Aslında mesaj atsanız ve ben o mesajlara hızlıca dönsem daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ilımlı bir yapım var, romantik erkekleri severim. Yaşım 32 bu arada. Artık vakit kaybı olmasın istiyorum işte. Çevremdeki kızların neredeyse tamamı da evlendi ama ben hiç o kafalarda değilim gerçekten. Zaten boşanmış bir kadınım yeniden evlenmek istediğimi de sanmıyorum inanın. Bilmiyorum her şeyin güzel olacağını düşündüğüm için mutluyum belki de tam tersi olacak.

Evet beyler bana mesaj atanlara doğrudan dönerim. Benim tek amacım yalnızlığıma çare olacak bir sevgili. Güzel bir arkadaş bulmak benim de hakkım. Bu zamana kadar her istediğim oldu ve sıra yine bana geldi. Neyse ben kaçıyorum ama mesajlarınızı beklemeye devam ediyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Merhaba ben Mehmet Trabzon’dan yazıyorum. 50 yaşında kendime iyi bir arkadaş arıyorum 35-50 yaş arası olması tercihimdir öncelikle dürüst olması benim için önemli anlayışlı olması önemli bu kadar telefon numaram 0534 240 17 08 saygılarımla