Beni İyi Sanıyorlar

Beni iyi Saniyorlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Trabzon
Medeni Durum: Dul
İsim: Arzu
Yaş: 38
Boy Kilo: 165 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Sigortacı

Arzu ben arkadaşlar iyi sohbetler öncelikle. Dul kadınlarla aranız nasıl bilemem ama benimle çok iyi olacaktır sanırım. 38 yaşındayım. Tahmini 8 senedir dulum. Erken yaşandı bu süreç yapacak bir şey yok. Şimdi önüme bakacağım. İyi bir arkadaş bulursam gerçekten mutlu olurum. Tabi bu vakte kadar hep yalnız kalmadık yani. Güzeliz, bakımlıyız falan derken yaş ilerliyor.

Çıkma teklifi falan etmiyorum kimse yanlış anlamasın ben sadece arkadaş edinerek şu yalnızlığımı biraz da olsa bitirmek derdindeyim. Gezmek, tozmak sonraki mesele aslında. Tatlı bir sohbete kim yok demez. Kendimden de bahsedeyim biraz. Ben çalışan bir bayanım. Çalıştığım yerde daha geçen hafta evlilik teklifi aldım. Ama hayır maalesef. Kesinlikle düşünmüyorum.

Onu bir defa yaparım ben bitti geçti. Arkadaş kalalım dediğimde ise kabul etmedi çok da umurumda sanki. Buradan bulacağım her türlü. Vakit kaybetmek istemiyorum aslında. Buyurun arkadaşlar mesajlarınızı atın önümüze bakalım. Günün her saatinde burada oluyorum genelde diğer ilanlara falan göz atıyorum. Neyse ben kaçtım iş beni bekler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

Daha Fazla Yorum