Kararım Kesin ve Net

Kararim kesin ve net
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Trabzon
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gonca
Yaş: 26
Boy Kilo: 165 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Arkadaşlar iyi günler dilerim. Gonca ismim, yaşım 26. Kendine güvenen, bakımlı ve duygusal bir bayanım. Buraya neden geldim? Artık sevgilim olacak adamı arıyorum ve burada bulacağıma inanıyorum. Bu konuda kararım kesin ve net. Reel hayatta karşıma çok kişi çıktı, evlilik teklifleri de aldım sorun ama bilemiyorum işte süreç nasıl ilerler falan. Son zamanlarda yalnız kaldığımdan dolayı aslında ilan açma gereği duydum.

Beni anlayana ben yüz adım giderim bunu da söylemek istiyorum. Her zaman güven ararım karşımdakinde. Zaten güvenmediğim adam arkadaşım olamaz. Onu da geçtim insanlarla ilişkim iyidir sosyal anlamda. Çalışan bir bayanım ayrıca. Neyse bunlar ufak detaylar ama merak ediliyor işte. Sorun istediğinizi ben yanıtlarım sonra da yolumuza devam ederiz.

Yazacağınız mesajlara anında dönmek istiyorum çünkü bu yalnızlık iyice canımı sıkmaya başladı. Her neyse ya uzatmak istemem lütfen mesajlarınızı ve yorumlarınızı yazın. Kendinizi de lütfen birazcık tanıtın. Ben dürüst bir erkek ile arkadaş olmak istiyorum arayışım bu doğrultuda. Gerçekten kararıma saygı duyan, beni anlayabilecek ve kadınlara saygısı olan bir kişiyi hiçbir zaman bırakmam haberiniz olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun