Mutluluk Denen Şey Beni de Bulsun

Mutluluk denen sey beni de bulsun
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Mutluluk denen şey beni de bulsun derken çok bir şey istemiyorumdur bu hayattan öyle değil mi arkadaşlar. Herkes gibi bende sizde hak ediyoruz bunu şu kısacık ömürde. Herkese merhaba. Adım Duygu. 30 yaşındayım. 3 yıl önce boşandım arkadaşlar. Düzenli bir hayata ihtiyacım var. Zaman o kadar çok çabuk geçiyor ki anlamıyorum. İnsanlar hakkımda ne düşünür falan umurumda değil. Ben hayatıma bakıyorum. Mutlu olmaya geldim ya aslında.

Minyon bir yapım var. Gerçekten seviyeli düzeyle kalitelik bir ilişki düşünenler mesaj atabilir. Evlenmeye gelmedim asla da düşünmüyorum böyle bir şeyi. Uzun soluklu bir ilişkim olsun istiyorum ama sohbet edip birbirimizi tanımalıyız.

Kolay güvenen biri değilim insanlara ama gerçekten sevdiğini gördüğüm an ilk adımı ben bile atarım sorun yok o konuda. Aşktan sevgiden başka hiç bir şey beklemem karşımdaki kişiden. Zaten çalışıyorum maddi durumum yerinde. Bana huzur versin aşk versin gerisini hallederiz bir şekilde. Neyse arkadaşlar bunlar konuşulur sonra. Güzel ve şık giyinen bir bayanım ayrıca. Kıskanç değilim, tek amacım mutlu mesut bir şekilde yaşamaya devam etmek. Bunun için buradayım ve sevgilimi bulmadan gitmeyeceğim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum