Gerçek Aşk İçin Uzaklara Gitme

Gercek ask icin uzaklara gitme
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Gerçek aşk için uzaklara gitme ben buradayım artık. Seçil’den herkese selamlar. 36 yaşında dul bir bayanım arkadaşlar. Evlenmek şöyle bir kenara dursun ben artık hayatın tadını çıkarmak istiyorum. Doğru erkeği bu zamana kadar bulamamışız bari hayatın keyfini sürelim dimi. Kendine her zaman her alanda güvenen bir kadınım ben arkadaşlar. Özellikle de güzellik konusunda ama insanların bu yüzden benimle beraber olmasını istemiyorum. Önem verdiğim başka şeyler başka değerler var çünkü.

Pozitif hayat dolu bir kadınım aslında ben. Son zamanlarda yaşadığım sorunlar beni sarsmış olsa da toparlanmasını bildim diyebilirim. Yeni bir sayfa yeni bir heyecan yeni bir aşk ile başlamak istiyorum her şeye artık. İşte bunun için buradayım yoksa bu yalnızlık nereye kadar. Bana bir yoldaş bir arkadaş bir sevgili gerekiyor bunun için.

Umarım anlıyorsunuzdur beni beyler. Mesajlarınızda bana kendinizi detaylı bir şekilde tanıtmanızı rica edeceğim ayrıca. Zaten uygun gördüğüm kişilere numaramla geri dönüş yaparım. Gerisini de sohbetten sonra netleştiririz. Son olarak yalana kesinlikle tahammül edemiyorum. Kartları açık oynayalım en başında ki sonrasında kimse üzülmesin isterim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun