Ciddiyet Zamanı Beyler

Ciddiyet zamani beyler
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Aslıhan benim ismim herkese buradan selamlar. İyi günler ayrıca. Yaşım 34. Bu zamana kadar yedik içtik eğlendik tamam artık evlilik ciddiyet zamanı beyler. Zamanı daha fazla boşa harcamayı düşünmüyorum. Benim gibi düşünen arkadaşlar lütfen mesajlarını göndersin ki kiminle konuşacağımı bileyim. Her neyse arkadaşlar en başından söylemiş oldum böyle. Bunun dışında az çok sevgi nedir aşk nedir bilirim.

En önemlisi de insanların nasıl düşündüğünü kolayca kestirebilirim. Günümüzdeki aşklar yalan olmuş beni en çok üzen de bu zaten. Her neyse bakalım ya insanların bu zamanlarda doğru arkadaş bulması çok zor gerçekten de. Umduğumuzu bulamazsak üzülürüm ben gerçekten.

Bu süreçte biraz canımız sıkılabilir falan ama yine de umudumu yitirmiyorum. Genelde yalnız takılmayı seven biriydim ama evlilik kararı aldığım için harbiden can sıkıntısını bir kenara bırakarak önüme bakacağım artık. Evet ya böyle olmalı zaten. İnsanların doğru kişiyi bulması yeterli. Zaten zamanla ısınırız diye düşünüyorum. Mesajlarınızı buradan bekliyorum güzel bir başlangıç için her zaman yanınızda olurum. Önemli olan nasıl bir süreç başlayacağıdır. İyi günler tekrardan.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun