Buraya Kadar Yalnızlık

Buraya kadar yalnizlik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Herkese güzel günler dilerim. Funda benim ismim. 28 yaşındayım. Sanki biraz erken olsun her şeyin hayırlısı olsun. Ben evlenmeye kadar verdim arkadaşlar. Var mı benim gibi düşünen diye şimdi buradayım. Kesinlikle vardır biliyorum ama umarım denk geliriz. Böyle güzel ve bakımlı bir bayanla kim arkadaşlık etmek istemez ki? Ama tekrarlıyorum ben uzun süreli arkadaşlıktan ziyade evlenmek amacındayım bilginiz olsun. Sonra olmadı, ısınamadım falan demesin kimse.

İnsanlar daha ne kadar yalnız yaşayabilir bilmiyorum. Şahsen ben kotamı doldurdum işte. Biraz meraklı bir bayanım ama anlayışlıyım. Onun dışında insanlarla iyi geçiniyorum. Kimseyi üzmem, kırmam. Ama ben kırıldım mı arkama bakmam arkadaşlar. Ciddiyet bunu gerektirir. Önce çayımızı kahvemizi yudumlarız birbirimizi tanımaya başlarız. Duruma göre zaten evlilik kararını alırız. Genel itibariyle insanlar benim bakış açımı çok beğeniyor.

Kimseyle işim gücüm yok yani. Yanımda olanla sonuna kadar ilerlerim, olmayana güle güle derim. Şansınızı denemek isterseniz buradayım işte. Tek amacımın yalnızlığımı bitirmek olduğunu da söyleyeyim. Evlenelim olsun bitsin demem. Gidişata göre umarım güzel devam eder. İyi günler herkese.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum