Selam Millet Ben Geldim

Selam Millet Ben Geldim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Günaydın, iyi günleriniz olsun adım Firuze. Arkadaşlar 25 yaşındayım ben. Pozitif enerji dolu biriyim son zamanlarımda çok güzel arkadaşlıklar kurdum lakin can sıkıntısı başa bela işte. Neden diye soracak olursanız öyle kolay değilmiş dostluk kurmak. Anlatayım kısaca; birkaç arkadaşım vardı erkek tabi. Kendi aralarında farklı şeyler konuşmaya başlamışlar.

Ben de bunu duydum ve hepsini engelledim. Şaka mısınız dedim yüzüme bakamıyorlar. Böyle utanç verici insanlarla bir araya geldik işte. Ama artık yok, kendime güveniyorum. İnsanları gözlerinden tanıyorum aslında. Üniversite öğrencisiyim, canım bazen aşırı sıkılır bazen kendime gelirim. Bazen çeker giderim. Ama artık öyle değil, yani yeni arkadaşımla beraber mutlu bir şekilde vakit geçireceğimize eminim. Kendime söz verdim.

İnsanlar beni kırmazsa, üzmezse ben hep mutlu edeceğim. Hem güzel zaman geçer hem iyi bir dostluk kurulur. Benim ev arkadaşım Aysun var. O da hep mutsuz okula gidip geliyor. Çok tavsiye verdim ama dinleyen kim. Önce benim edindiğim arkadaşlığı görsün de kızın hayatına renk gelsin. Neyse ben kaçar, mesajlara dönmek için sabırsızlanıyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

5 yorum