Önce Isınmalı Sonra Adım Atmalı

Once isinmali sonra adim atmali
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Merhaba arkadaşlar. Hassas ve duygusal bir kadınım. Evlilik niyetiyle burada bulunan kişilerle sohbet etmek istiyorum. Adım Hande. Yaşım 32. Bence çok geç kalmadım ne dersiniz? Çevremdeki arkadaşlar yaşın geçti falan diyor da hiç sanmıyorum. Beni görünce aşık olan çok kişi oldu, bazıları sevgili olmak istedi bazıları ise evlenmek.

Ama ben yalnız kalmayı seçtim nedense. Güvenemedim sanırım. Baktım ki vakit geçiyor artık evlilik kararı aldım işte. Buradayım şimdi. Hayırlısı olsun. Gerçekten çok önemli bir karardır. Hayat arkadaşımızı arıyoruz bu kolay bir şey değil bence. İnsanlar evliliği ne kadar ciddiye alıyor bilmiyorum ama benim kadar güzel düşüneni bulabilir misiniz onu da bilmem mümkün değil.

Neyse konuşunca anlarım ben insanın ne amaçla geldiğini. Eee psikolog olmak bunu gerektirir değil mi? Haydi bakalım gelsin mesajlar da kısmetimiz açılsın artık. Açılmazsa da yapacak bir şey yok yani iyi olsun da anlaşalım da. Zorla güzellik de olmaz bunu herkes bilir sonuç itibariyle. Mesajlarınızı bekliyor olacağım herkes kendine iyi baksın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun