Yaş Geçiyor Yalnızım

yas geciyor yalnizim
Yaşadığı yer: İstanbul
Medeni Durumu: Boşanmış
Yaşı: 40
Mesleği: Çalışmıyor

Sümeyye ben. Yaşım 40 oldu. Sanırım biraz abarttım bu konuda. Bekarım yani aslında dulum ben. Bu süreçte kendimle ilgili bazı kararlar aldım haberiniz olsun. Peki, nedir bu kararlar? Birincisi kendime hemen buradan bir arkadaş yapacağım. O arkadaşımla gezeceğim, güleceğim, eğleneceğim. Sadece arkadaşız ama. Birçok evlilik teklifi aldım son 6 ayda.

Tamam güzel olabilirim, sempatik bir yüz şeklim var falan ama yok abi istemiyorum ben ya evlenmek. Zaten 2 senedir dul yaşıyorum çok da mutluyum. Sorumluluk bana göre değilmiş. Neyse buradan aldığım ders ile beraber çıktığım bu yolda benimle beraber yürüyecek kimler var görmek istiyorum. Mesajları okur okumaz numaramı paylaşacağım aksi halde nasıl ısınabiliriz birbirimize değil mi? Isınmayı da geçtim görmemiz lazım ayni tip önemli olmasa da.

Bu yalnızlık benim iyiden iyiye canımı sıkmaya devam ediyor. Umuyorum anlayanlar vardır şu yazıyı okuduktan sonra. Aslında benim tek olumsuz huyum, sabırsızlık. Her şey anında olsun istiyorum ama öyle bir dünya yok maalesef. Bakalım bu işleri kader olarak nitelendiriyorum da kader de bizim elimizde onu ne yapacağız?

Mesaj Gönderin


8 yorum

  1. Selam hayırlı akşamlar ismim Niyazi yaşım 42 benim için sorun sıkıntı yok sadece bana yalan söylemeyin dürüst olun o bana yeter ben ölümüne her şeye varım eşimden boşanıp ayrıldık tam 11 yıl oldu kabul edersen tabi ki beni Afyon’dayım ben

Daha Fazla Yorum