Yaş Geçiyor Yalnızım

yas geciyor yalnizim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: İzmir
Medeni Durum: Dul
İsim: Sümeyye
Yaş: 40
Boy Kilo: 169 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Çalışmıyor

Sümeyye ben. Yaşım 40 oldu. Sanırım biraz abarttım bu konuda. Bekarım yani aslında dulum ben. Bu süreçte kendimle ilgili bazı kararlar aldım haberiniz olsun. Peki, nedir bu kararlar? Birincisi kendime hemen buradan bir arkadaş yapacağım. O arkadaşımla gezeceğim, güleceğim, eğleneceğim. Sadece arkadaşız ama. Birçok evlilik teklifi aldım son 6 ayda.

Tamam güzel olabilirim, sempatik bir yüz şeklim var falan ama yok abi istemiyorum ben ya evlenmek. Zaten 2 senedir dul yaşıyorum çok da mutluyum. Sorumluluk bana göre değilmiş. Neyse buradan aldığım ders ile beraber çıktığım bu yolda benimle beraber yürüyecek kimler var görmek istiyorum. Mesajları okur okumaz numaramı paylaşacağım aksi halde nasıl ısınabiliriz birbirimize değil mi? Isınmayı da geçtim görmemiz lazım ayni tip önemli olmasa da.

Bu yalnızlık benim iyiden iyiye canımı sıkmaya devam ediyor. Umuyorum anlayanlar vardır şu yazıyı okuduktan sonra. Aslında benim tek olumsuz huyum, sabırsızlık. Her şey anında olsun istiyorum ama öyle bir dünya yok maalesef. Bakalım bu işleri kader olarak nitelendiriyorum da kader de bizim elimizde onu ne yapacağız?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhabalar, ismim Hakan, 54 yaşında genç ve diri, yeni emekli olmuş farklı biriyim. Hayatın güzelliklerini yaşamayı ve yaşatmayı severim, kitap okumayı ve doyumsuz sohbetlerimle esprili kendini yetiştirmiş toplumdan farklı özel biriyim. Tatil yapmayı gezmeyi, felsefe ve psikolojiyi severim. Bende yıllar önce boşandım ve yalnız yaşıyorum. Huzur adamıyım ben

Daha Fazla Yorum