İyi Bir Arkadaşlık Gibisi Yok

iyi bir arkadaslik gibisi yok
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nazan
Yaş: 29
Boy Kilo: 170 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Sekreter

Nazan ben merhaba. Yaşım 29. Yaşayan bir ölü gibiyim şu sıralar. Ne sohbet edecek bir arkadaşım var ne de bir beklentim. Öyle sap gibi yaşayanlar olur ya tam o kafadayım. Bildiğim tek bir şey var; iyi bir dostluk her şeye bedeldir arkadaşlar. İnanın bu zamana kadar birçok arkadaşım oldu ama kalıcı değillerdi. Kimisi güzelliğim için arkadaş oldu benimle.

Kimisi evlenmek istedi falan. Of kafam da çok karışık olduğundan dolayı evliliği ikinci plana koydum yani. Öyle bir niyet için gelmedim buraya. Sadece arkadaş olmak isteyenler için buradayım tamam mı beyler? Yaş ilerliyor diyeceksiniz şimdi. İlerlesin ne yapayım? Arkadaşlık kurmayayım mı?

Kızıyorum bu tür şeylere haberiniz olsun. Dostum, sırdaşım, arkadaşım, can yoldaşım diyebileceğim birkaç kişi oldu tabi ama evlendi onlar da. Kaldık böyle bir başımıza. Yine bulacağım ama şüphem yok. Güzel ve bakımlı bir bayanım ben haliyle bu konuda sorun yaşamayacağımı adım gibi biliyorum. Umarım her şey güzel olur ve istediğimiz gibi ilerler. Yoksa can sıkıntısından patlayacağım ya.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

Daha Fazla Yorum