Sonbahardan İlkbahara

Sonbahardan ilkbahara
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hey selam bayanlar. Cenk ben. 31 yaşındayım. Yaşım gereği sanırım evlenme zamanım gelmiş öyle diyorlar. Siz ne dersiniz? Evlenmek bana göre kolay şey gibi olsa da insanları tanımak neredeyse imkansız. Bugüne kadar ciddi düşündüğüm çok kişi oldu lakin sonuç hep boş. Anlaşamıyorum bir şekilde. Kriterlerim de ağır değil oysa.

Kıskanç bir bayan olmasın istiyorum, yan yana olalım hep, güzel gülelim, ağlarsak da beraber ağlayalım. Ama bende çok az kıskançlık var bunu mu kaldıramıyorlar anlamadım. Her neyse arkadaşlar şansımızı deneyeceğiz artık. Buradan gerçekten evlilik hayali kuran bayanlardan mesaj bekliyorum. Biliyorum buradasınız lütfen yazın. Can sıkıcı bir olay yaşıyorum. Yanımda eşim yok daha ne olsun. İnsanlar öyle güzel anlaşıyor, geziyor, yeyip içiyor ki of of bir görseniz.

Çevrenizde vardır zaten evlenen kızlar. Onları görüp canınız sıkılmıyor mu? Bence kahroluyorsunuz. Alın size bir fırsat işte. Yakışıklı, bakımlı, sevgi ve saygı dolu bir adamım. Tanıdıkça seversiniz orası ayrı mesela. En önemlisi ilk adımı atmak, merhaba demek. Sonrası hobiler falan işte.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun