Başka Bahara Kalmasın

Baska bahara kalmasin
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam beyler. Ruşen benim adım. 28 yaşındayım. Evet neden buradayım? Tabi ki ciddi düşündüğüm için. Daha erken diyen var, ne yapıyorsun saçmalama ne evliliği diyen de var. Umurumda değil hiç kimse. Ben evlenmeyi kafaya koydum valla kimse tutamaz beni heyyyy. Şaka bir yana arkadaşlar kendimden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle ciddi bir surat ifadem var ama güldüğümde çok şirin oluyorum. İlk defa görenler çekiniyor bu nedenle söylemek istedim. İkincisi kolay güvenemiyorum insanlara. Üçüncüsü de bir defa soğudum mu gerçekten orada o iş bitiyor. Bunlara dikkat edebilecek bir bay var mı merak ettim şimdi. Varsa buyursun ben buradayım her daim. İnsanların garip duygular içinde olduğu bir dönemdeyiz. Lakin ben hala sessiz ve güzel kalabilen bayanlar arasındayım.

Evlenmeye de bu nedenle karar verdim. Doğru kişinin karşısında doğru kişi çıkar açık ve net. Gerçekten insanların bu konudaki düşüncelerini merak etmiyorum. Sadece kendime ve mutluluğuma bakarım. Umarım vicdan ve merhamet sahibi bir erkek çıkar da karşıma çok vakit kaybetmeden yolumuza devam ederiz ve başka bahara bırakmayız.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum

  1. Selam sizi tanımak isterim aslına bakarsanız bende sert bi yüz ifadem var ama kalbim yumuşak beni tanıdığınızda anlarsınız aramak isterseniz aramanızı bekliyorum tatlı görüşürüz

  2. Öncelikle merhaba ben Salih ben bir evlik yaptım ve şu an burada yazmıyorum özel konuşuruz eğer konuşmak istersen ben gerçek evlilik istiyorum yalansız dolansız