Var mısın Mutlu Yaşamaya

var misin mutlu yasamaya
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Antalya
Medeni Durum: Bekar
İsim: Şengül
Yaş: 32
Boy Kilo: 168 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Memur

Şengül’den selamlar herkese arkadaşlar. 32 yaşındayım. Evlilik gibi ciddi bir konuda karar aldığım için buradayım ben. Umuyorum ki her şey güzel olacak ama birkaç sorum var benim. Gerçekten evlilik düşünen var mı yoksa öyle keyfine mi geldiniz buraya? Bunun yanıtını anlarım ben sohbet ederken bilginiz olsun. İkinci sorum, eşinizle ne kadar ilgilenirsiniz ya da saçma oldu bu.

Şöyle diyeyim, evlenmek istediğiniz kişiyi kıskanır mısınız? Evet bu sorular başlangıç için yeterli gibi. Hayırlısı olsun her şeyden önce iyi insanlarla karşılaşalım başka bir şey istemiyorum cidden. Benim için mutluluk öyle ulaşılamayacak bir şey değil hiç de olmadı. Her zaman ön planda tuttum mutluluğu ama gelin görün ki bunu yaşatacak bir adam çıkmadı karşıma.

Çıkanlar da ciddi düşünmediği için ayrıldım. Şimdi yaşımı tamamladım, evlilik çağındayım. Nerede bu prens yahu nereye kayboldu diye içimden soruyorum sürekli. Gelecek elbette, gelecek ve artık mutlu edecek beni. Kolay mı öyle çekip gitmek değil mi hem de hiç gelmeden? Mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum

  1. Bende sizin gibi evlilik düşünüyorum ciddi anlamda ve sizde uygun görürseniz tanışmak isterim dürüstlük önemli kimse duyguları ile oynanmaz