Hayatın Anlamı Dostta Saklı

Hayatin anlami dostta sakli
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hayatın anlamı dostta saklı derlermiş. Selamlar adım Rüya. Yaşım 27 beyler. Hayatın anlamı neden dostta saklı şimdi ondan bahsetmek istiyorum. Çünkü gerçek bir dostunuz olursa hiçbir şeye ihtiyacınız olmaz. O zaten size sevgi ve huzur verecektir. Zaman su gibi akıp giderken bir araya gelen insanların artık anlaşamadığını görüyorum. Yani sevgili olmuşlar 5 sene geçmiş ve aşkları bitmiş gibi bir durum. Böyle bir şeyle karşılaşmamak için ciddi düşünmüyorum ben.

Arkadaşım olsun öyle yaşayıp gidelim bir süre. Bu kafadayım. Var mı benim gibi düşünen ya da düşünmek isteyen? Varsa buyursun ne bekliyor yazmak için ben buradayım merak etmeyin. Güzel bir kızım görünce anlarsınız. Ondan sonra hmm şu an sevgilim yok, bakımlıyım, çalışıyorum falan işte.

Ay siz sormadan aklıma bir şey de gelmez ki şimdi. Arkadaşlar ciddiyet tamam olacak ilerisi için ama dediğim gibi şimdi değil. Evlilik teklifi alıyorum ama hemen reddediyorum. Amacım evlenmek olsaydı çoktan yuvamı kurmuştum. Bende durum bu şekilde. Biraz da siz konuşun ben dinleyeyim ne dersiniz? İyi olur iyi mesajlar da gelsin döneyim tek tek numaramla.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun