Yine mi Hüsran?

Yine mi husran
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bol muhabbetler arkadaşlar. Aysun benim adım. 35 yaşında dul bayanım. Genç ve güzel biri olarak hayırdır burada ne işin var diye soracaksınız eminim hayatıma giren her kişi yine mi hüsran sözünü söyletti bana maalesef. Beyler ben arkadaşlık kurmaya geldim. Tamam doğru arkadaşlarım da var çevremde ama bilemiyorum ya mutlu olamıyorum. Sanaldan birini bularak güzel bir sürece adım atmak istiyorum işin gerçeği. Ha aklınıza ciddi bir şey gelmesin sadece dostluk kuracağım yani.

Neyse bakalım mesajlarınıza telefonla dönüş yapacağım ayrıca. Yorumları da okuyacağım biraz heyecanlıyım ve meraklıyım ben. Güzellik geçici olsa da sanırım 30 sene daha böyle güzel olarak kalacağım. Estetisyenim ayrıca kendime çok bakar ve dikkat ederim.

Şu an yüzümde gözümde estetik yok çünkü ihtiyacım yok bunu da belirteyim dedim. Neyse bakacağız artık duruma göre hareket edeceğiz. Ama iyi bir arkadaşlık benim şu an ki ihtiyacım gerçekten de. Böyle sabahlara kadar konuşacağımız, çıkıp turlayacağımız birisi olsa en azından içimde biriktirmem acılarımı. Bu defa hüsran olmasına izin vermeyeceğim. Bu defa arkadaşıma sımsıkı sarılacağım. Yoksa yine yalnızlık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun