Hep mi Mutsuz Olur Bir İnsan?

Hep mi mutsuz olur bir insan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi sohbetler, 32 yaşındayım adım Firdevs. Ciddi düşüncelerim yok bu aralar, o yüzden o tarz tekliflerle gelmeyin. Arkadaşlık kurma yolunda ilk adımı atayım dedim. Benimle vakit geçirecek, mutlu edecek bir dost yok mu burada merak içindeyim. Mutsuzum ben uzun süredir. Bir defa aldatıldığım için her insana dikkatli yaklaşıyorum. Önce tanıyorum mesela.

İşini gücünü asla sorgulamam ben para düşkünü hiç olmadım ve ihtiyacım da yok zaten. Bunun dışında hedefim her zaman büyük olmuştur. Mesela dünyanın en mutlu insanı olabilmek gibi. Ama nerede? Daha yalnızım bir arkadaşım bile yok. Var tabi öyle değil yani sosyal olarak çok erkek kankam var da yarısı evli, yarısının da aklı bir karış havada.

Böyle beni taşıyacak biri lazım bana. Yaşımı göstermiyorum ayrıca. İlk kez karşılaşan bana 18-19 yaşındasınız falan diyor. Ben de kahkahayı atıyorum acayip şaşırıyor. Neyse beyler durum bundan ibaret. Ben mutsuzluktan bıktım usandım ve sözü sıra bakmaya geldim. İstediğiniz şeyi sorun, numaramı veririm sohbete başlarız. Gerisi olur ya da olmaz önemli değil.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

5 yorum

  1. Selam sizinle tanışmak güzel bir arkadaşlık kurmayı çok isterim sizde isterseniz ben serikte ikamet Whatsapptan cevap yazarsanız sevinirim