Hep Yanımda Olacak Bir Arkadaş

Hep yanimda olacak bir arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Antalya
Medeni Durum: Bekar
İsim: Feraye
Yaş: 26
Boy Kilo: 169 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Öğrenci

Selam buradaki tüm sohbet severlere. İsmim Feraye. Hep yanımda olacak bir arkadaş arıyorum ama kaldı mı ki artık günümüzde öyle dostluklar aşklar. Bazen insanlar kendini kaybediyor sevgili oluyor onu da geçtim hemen evleniyor. Ya ne bu acele? Arkadaşlık kurmadan hayırdır derler adama ya. Neyse mesele o değil. Önce arkadaşlık kurulmalı bana göre. Uzun bir süre de öyle kalınmalı diye düşünüyorum. Çevrem beni ilgilendirmez ben hayatıma bakıyorum. Yaşıma gelince daha 26’sındayım.

Hiç de göstermediğimi anlarsınız zaten. Üniversite öğrencisiyim. Okul ve ev arasında gidip geliyorum işte can sıkıntısı. Hele ki evde bunalıyorum resmen. Ev arkadaşım memleketine döndüğü için tek kaldık iyi mi. Her akşam müzik dinleyerek uyumaya çalışıyorum işte durum o kadar üzücü bana göre.

Nette gezinirken burayı gördüm şansımı deneyeyim dedim işte. Var mıdır yanımda olacak bir beyefendi, arkadaş, dost, sevgili aşk ne derseniz artık. Yanlış anlaşılmasın yalnızlıktan dolayı arkadaş olalım demiyorum zaten ihtiyacım var böyle bir aşka. Nazik beyleri severim, saygılı olursa yeterlidir. Başka bir beklentimin olmadığını söylemek isterim haydi görüşürüz en kısa zamanda o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun