Ben Neden Yalnızım?

Ben neden yalnizim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Soru soruyorum kendime şu sıralar. Sadece yalnızlık ağrısı asıldı boynuma, nefessiz kalıyorum. Böyle olmaz diyorum sonra kendime. Handan ben. 42 yaşında bayanım. Arkadaşsız kalmadım o kadar da değil ama hayatıma yenilik gelse fena olmaz sanırım. İşte bu yüzden buradayım. Güzel bir sürecin ilk adımını atıyorum. Harbiden benim arkadaşım olan pişman olmaz.

Güzelce geçinir gideriz. Evliliğin önünden geçmem o da ayrı mesele haberiniz olsun. Başka ne anlatayım ki siz sorun ben yanıtlayayım arkadaşlar. Yaşıma aldanmayın. Devir güzellik devri yani bakımlıyım en iyisinden. Çalışan bir bayanım ayrıca. Başka da aklıma bir şey gelmiyor. Mikrofon sizde artık konuşacaksınız, soracaksınız ki yanıtları alasınız. İkinci bahar yaşamak isteyenler lütfen yazmasın yani evlilik derdinden olanları diyorum.

Lütfen yani. Ben arkadaş aradığımı söyledim zaten. Neyse sohbete başladığımızda ne kadar hassas biri olduğumu da anlarsınız. Ben gidiyorum var mı bir isteğiniz? Merak etmeyin takipteyim. Mesaj gelir gelmez numaramla beraber dönüş yapacağım. Gerisi artık aramızdaki elektriğe kalmış. Bu süreçte kendinize iyi bakın diyorum, görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum

Daha Fazla Yorum