Gezip Tozmak İstiyorum Artık

Gezmek tozmak istiyorum artik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Aydın
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gizem
Yaş: 32
Boy Kilo: 166 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Kısa İlişki
Meslek: Asistan

Duygusal Gizem ben selamlar. Takma ismim o benim, bizim kızlar öyle diyor. 32 yaşındayım. Bekar bir bayanım arkadaşlar o yüzden kimse doğrudan evliliğe falan lafı getirmesin. Ben arkadaş bulmaya geldim ve bu arkadaşımla gezip tozmanın derdindeyim. Dert derken amacım o yani. Mutlu olmak istiyorum ben diğer bayanlar gibi.

Bakıyorum da onlardan güzelim ama bahtım kararmış sanki. Burayı keşfettim sonra şansımı deneyeyim dedim. Her zaman ki gibi kendime bakarım, iyi düşünürüm, tatlı bakarım, güzel konuşurum. Böyle bir arkadaşınız oldu mu acaba pardon? Bence olmamıştır. Herkese şans vereceğimi bir kez daha söylemek istiyorum. Tek amacım güzel bir arkadaşlık yaşamak ve bunu sürdürmek gittiği yere kadar. İnsanlar evlenip boşanıyor ne yazık ki.

Öyle komik sebeplerden dolayı hem de. Bakalım bu işlere kader falan diyorlar ama ya arkadaş kaderini de sen belirliyorsun sonuçta. Hem karışık hem de can sıkan işler bunlar aslına bakarsanız. Neyse gidelim de mesajları bekleyelim şimdi. Ummaya devam etmeyeceğim bu defa arkadaşımı bularak mutlu olmaya başlayacağım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhaba gezip tozmak ve güzel vakit geçirmek istiyorsan eğer ben bunun için uygunum. Yalnız yaşıyorum ve bekarım. Bilgisayar mühendisiyim. Seyahat engelim yok