Nerede Kalmıştık?

Nerede kalmistik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Nerede kalmıştık diyerek başlamak istiyorum hem hayata hem de ilanıma sevgili beyler. Hasret benim adım. 33 yaşında dul ve güzel bir bayan olarak buradayım. Gerçekten kendime ait bir arkadaşım olmalı yani sadece benimle ilgilenen, canım sıkıldığında direkt yanımda olan, her zaman beni dinleyen birinden bahsediyorum. Var mıdır böyle biri anlamış değilim fakat buradan ilan açarak şansımı denemek istedim.

Bu süreçte canımı sıkan çok şey var biliyor musunuz? Ne mesela diye soracak olursanız birincisi ılımlıyım, ikincisi hemen güveniyorum. Çoğu zaman güvenim boşa çıktığı için de canı yanan hep ben oluyorum. Bakalım kısmet diyoruz böyle işlere ama heyecanlı bir yapım olduğu için sürekli yalnız kalıyorum.

Evet beyler nerede kalmıştık diye başlığımı attım. Çünkü ben 1-2 senedir hiç kimseyle görüşme yapmadım. İşte bu yüzden sürekli olarak kendimi ifade etme gereği duyuyorum. Buyurun mesajlarınızı yazın ben buradayım. Dul kaldık diye yalnız kalacak değiliz doğru mudur? O zaman cidden bekletmeyin beni, Çünkü ben bekledikçe daralıyorum, durdukça üzülüyorum. Kısacası herkes gibi yalnız kalmaktan çok ama çok korkuyorum. Şansım varsa tek kalmam artık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun