Son Ümit Durağı

son umit duragi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Son ümit durağı burası artık benim için. Bol sohbetler selamlar arkadaşlar umarım herkes iyidir. Bu süreçte kendimi tanıtmam gerek sanıyorum. Adım Nihal Su. Yaşım 38. Yalnız kaldım diyebilirim ama önemsiz benim için. 1 senedir böyle hayatımda kimseler olmadan yaşıyorum. Artık bazı şeyler yoluna girsin istiyorum. Bu nedenle arkadaşlık sürecine geçiş yapacağım. Bana buradan yazmak isteyen herkese numaramı vereceğimi de unutmayın olur mu?

Gerçekten yalnızlığın ne demek olduğunu öyle herkes bilmez. Ben yaşadım, görüyorum. Kocaman bir seneden bahsediyorum. Sevgiye ne kadar da muhtaç kalmışız oysa. Her neyse bana gelecek yorumlar umarım iyi olur. Kendinizi de kısaca tanıtırsanız daha iyi ilerleriz. Umudun son durağındayım arkadaşlar. Gerçekten canım yanıyor bazen, susuyorum ama konuşmak istiyorum. Bir de bakıyorum kimse kalmamış çevremde.

Ne olacak peki bu böyle? Fikri olan varsa söylesin. Sanırım tek sorunum yalnızlık. Bu nedenle içe kapanık bir insan olarak yaşıyorum. Tamam iyiyim, güzelim, her gören aşık oluyor ama bu nereye kadar devam edecek ki hayretler içerisindeyim. Bizim kızlar yeniden evlenmeye bile karar verirken ben daha arkadaş aramaya devam ediyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun