Arkadaşlık mı Evlilik mi?

Arkadaslik mi evlilik mi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Aydın
Medeni Durum: Dul
İsim: Cansu
Yaş: 32
Boy Kilo: 165 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Güzellik Uzmanı

Selamlar herkese. Cansu benim adım. 32 yaşındayım beyler. Öncelikle arkadaşlık mı evlilik mi arayışınız nedir hemen bunu sormak istiyorum size. Genç ve güzel bir bayan arkadaşınız oldu mu bilemiyorum ama artık olabilir. Evlenmeye gelmedim buraya onu en baştan söyleyeyim. Çünkü birçok kişi geliyor hemen evlilik durumuna giriyor. Ben 2 senedir dulum zaten bırakın da kafamı dağıtayım birazcık. Haliyle arkadaşlık süreci için buradan ilan açıyorum ben. Detayları telefonda konuşacağız sorun yok.

Kendimden bahsetmek isterim. Ben sevimli bir bayanım, işim gereği stresliyim ama arkadaşımın yanında o kadar stresli olacağımı sanmıyorum. Aman ya üç günlük dünyada umarım saçma sapan şeyler konuşmayız. Güzellikten bahsedelim, dostluktan, iyi şeylerden yani.

Kalkıp neden boşandın, çocuğun var mı falan bunlara girersek çıkamayız zaten çocuk falan yok yani. Kendim sorup kendim cevaplamış gibi oldum her neyse arkadaşlar şunu da söylemek istiyorum. Kendine güvenen varsa buyursun yazsın mesaj. Arkadaşlık kolay gibi görünen bir şey sanıyorsunuz ama bence sevgiliden farkı olmamalı. İyi günde kötü günde yanında olmalı insanın. Beraber gezmeli, tozmalı, yemeli ve içmeli. Benim düşüncem böyle. Sizin nasıl bilemiyorum yazın görelim ve dönüş yapalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun