Bir Varım Bir Yokum

Bir varim bir yokum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam gençlik. Yaşım 24. Ebru benim ismim. Bir varmışım bir yokmuşum. Neden mi? Ya beni hep üzüyorlar be. Artık sevgili yapmayacağım kesin kararlıyım. Arkadaş olarak başlamak istiyorum sonrasını bilemem. Bir dostum bir arkadaşım bir sırdaşım olsun. Beraber vakit geçirelim, gezelim ne bileyim işte. Bakın benim bir huyum var gezmeye bayılırım.

Hafta sonu tatilinde yerimde duramam ya sahile inerim ya da yakın şehirleri görmeye giderim. Ayak uyduracak bir arkadaş varsa buyursun buradayım ben. Gerçekten yalnızlıktan sıkılıyorum çoğu zaman ama yapacak bir şey yok ki. Umuyorum bu sorunu çözeceğiz birlikte. Sevgili değil dediğim gibi samimi bir arkadaşlık arıyorum. Zaten birbirimize ısınırsak her şey olacağına varır.

Geçenlerde ne oldu biliyor musunuz? Evlilik teklifi aldım inanabiliyor musunuz? Ya daha yaşım kaç benim geziyorum tozuyorum ne evleneceğim diyerek reddettim. Tamam güzel olabilirim de öyle tanımadan etmeden hayırdır ya. Çok uzatmayacağım arkadaşlar sizden gelen mesajlara anında dönmek istiyorum. Hızlı bir süreç olsun hemen arkadaş olalım gibi bir yapım yok. Bakacağız işte.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum