Bu Kadar Yalnızlık İyi Değil

Bu kadar yalnizlik iyi degil
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Herkese kocaman selamlar. Sevecen benim ismim. Nasılsınız bakalım? Beni soracak olursanız aşırı heyecanlıyım arkadaşlar. Çünkü ilk kez evlilik için buradan yazıyorum. Her şeyin kısmet işi olduğunu biliyorum lakin böyle bir yerden gelecek teklifleri değerlendirmek istedim. Biraz heyecan olduğu için ne yazacağımı da tam kestiremedim. Diğer arkadaşlar gibi hobilerimden, yaşımdan ve şeklimden bahsedeceğim.

Yaşım 30. Artık çok da geç kalmadan evlilik kararı alarak hayatımı düzene sokmam gerektiğini yeni fark ettim. İnsanlar gerçekten çok garip değil mi? Yalnız yaşayarak mutlu olduklarını sanıyorlar. Bence hiç öyle değil. Ya bir kere yalnızlık insanı köreltiyor. Mesela ben hiç evlenmedim bu nedenle nasıl bir duygu bilememe. Ama çevremdeki kızları görseniz, mutluluktan uçacaklar.

Görüp görüp kıskanıyor insan. Ben hepsinden güzelim ve neyim eksik diye aynaya bakınca soruyorum. Aday eksik aday. O da olacak umarım en kısa zamanda. Hobilerime geçecek olursak; şiir yazmaya bayılırım. Çok iyi konuşurum yani birkaç yabancı dile sahibim. Doğal olarak çalışıyorum tabi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Eee nerede bakayım benim eş adayım?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun