Her Şey Buraya Kadar

Her sey Buraya Kadar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Merhaba iyi günler diliyorum. Fırat benim adım. 28 yaşındayım arkadaşlar. Burada olma nedenim diğer beyler gibi evlenmek aslında. Tabi doğru insan gelir mi, kader bize güler mi orasını kimse bilemez. Bildiğim tek bir şey var. Ben kendime olan saygımı asla yitirmedim. Karşımdaki bayana da aynı şekilde davranırım.

Yani kırmak, üzmek, bağırmak ve çağırmak bana göre hiç olmadı. Bu yaşıma kadar sevgi ve saygı gördüm. Çünkü aynı şeyi ben de gösterdim. Neyse ben evlilik kararını şu şekilde aldım; bir akşam uzanmış düşünüyorum. Fırat, nereye gidiş böyle? Tamam iyisin, hoşsun, halin vaktin yerinde ama yalnızsın be dostum. Bunu düşününce bir aydınlanma geldi sanki abartmıyorum. Hemen bizimkilere de söyledim var mı biri falan diye.

Yok dediler henüz ben de soluğu burada aldım. İyi yapmış mıyım hanımlar? O zaman yalnız bırakmayın gelsin mesajlar ki başlayalım konuşmaya artık. Beni anladığınızı umuyorum. Amacım kendime uygun bir eş adayı ile görüşmek ve doğru kararı alarak ilerlemek. Eminim evliliğe yemin etmiş bayanlar burada değildir. Hepsi ciddi biliyorum çünkü.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun