Gerçek Bir Dost Edinin

Gercek bir dost edinin
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam adım Hanife. 33 yaşındayım, bekarım yani dulum aslında. Burada olma nedenim gerçek bir dostluk edinmek. Erken boşandık o yüzden biraz stresliydim. Ama geçti tabi aradan yıllar geçince malum. Olsun diyorum hala yaşıyorum şükür ediyorum orası önemli. Lakin insan yanında böyle her an konuşacağı bir arkadaş da arıyor.

Dertleşeceği, tabi ki eğleneceği, güleceği, gezebileceği birini istiyor. Ben oyum işte, böyle birini aramaktayım. Konuyu dönüp dolaştırıp ciddiyete getirmeyecek birinden bahsediyorum. Var mı burada acaba ne dersiniz bu kez şansımız döner mi? İyi bir dost, kale gibidir. Bir türlü yıkılmaz. Gerçek dost zaten aşk gibidir, sevgisiz yürümez. Ama iş sorumluluk sahibi olmaya gelmemeli. Birden bitmemeli tabi o da ayrı mesele. Ömür boyu sürmeli.

Ne demek istediğimi anladığınızı düşünüyorum. Dul kadınlarda böyle duygusal değişimler çok yaşanıyor. Nasıl davranmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Varsa merak ettiğiniz farklı sorular buyurun sorun hepsini yanıtlarım merak etmeyin. İnsan sevgi beslemeli başka bir şey değil ya. Bende moral bozulmaya başladı şimdi gidiyorum ama mesajlarınızı sürekli takipte olacağım unutmayın lütfen.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Selam kendime sırdaş gerçek bir dost arıyorum uzak yakın demeden yanımda olmasını istiyorum bende her an yanında olurum iyi günün de kötü gününde

Daha Fazla Yorum