Yalnızım, Duygusalım Ama Yıkılmadım

Yalnizim duygusalim ama yikilmadim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ankara
Medeni Durum: Boşanmış
İsim:
Yaş: 37
Boy Kilo:
Çocuk:
Kimle Yaşıyor:
Aradığı İlişki Türü:
Meslek: Çalışmıyor

Arkadaşlar herkese kocaman selamlar. Nilgün benim adım. 37 yaşında, dul ancak güzel bir bayan ile daha önce sohbet ettiniz mi bilmiyorum. Yazarsanız edersiniz ama bilmiş olun bunu. Soru sormak için dilediğiniz konuyu seçebilirsiniz ben her zaman buradayım. Son zamanlarda biraz canım sıkkın aslında. Duygusallık ağır basıyor. Evlenmeye gelmedim.

Diğer bayanların da yazdığı gibi arkadaş edinmek için buradayım. Şansıma asla güvenmiyorum ne olacak bilmiyorum ama tek bildiğim şey bu güzelliğim hala kalıcı. Bana bakan dönüp bir daha bakıyor ay bu çok şirin falan diyorlar, duyuyorum. Kızlar da kıskanıyor tabi. 10 yaş genç gösterdiğim için malum kıskansınlar bakalım. Neyse baylar nasılsınız biraz da sizi sorayım.

Ben iyi değilim. Yalnızım ne yapayım canım çok sıkılıyorum. Peki, yıkıldım mı? Asla tabi ki. Güçlü bir kadınım ben. Lakin yanımda biri olsa sanırım daha güçlü olacağım. Buradan denemek istedim şansımız birçok kişi yazmış diğer bayanlara. Benim onlardan farkım yok ben de güzelim yani. Gördükten sonra aşık olup evlilik teklifi etmemenizi de tavsiye ediyorum. Öyle bir şey yok.

erkekler bayanlar

ankara

Mesaj Gönderin


2 yorum

  1. yorumbanner