Gerçek Arkadaşlık Kaldı mı Acaba?

Gercek arkadaslik kaldimi acaba
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ankara
Medeni Durum: Dul
İsim: Nur
Yaş: 42
Boy Kilo: 170 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Selamlar. Nur hayat ismim. 42 yaşındayım. Karşınızda gerçekten arkadaş arayan dul bir kadın var. Buradayım, beni merak edenler yazabilir, istediğini sorabilir. Onun dışında arkadaşlık sürecini değerlendirmek için ekstra şeylere ihtiyaç yok. Birbirimizi tanımamız yeterli olacaktır. Her zaman iyimserim, kötü düşünmem. Kıskanç değilim, güzelliğime laf ettirmem. Beni gerçekten arkadaş olarak sahiplenecek birine ihtiyacım var.

Son zamanlarda karşıma çıkan teklifleri hep reddettim. Çünkü adam gelmiş evlilik teklif ediyor. Hayır dostum hayır, o topa ben bir daha girmem ki. 12 senedir böyleyim ben dul olarak yaşıyorum. 1 senede ayrıldım yani. Sebebini falan merak eden olursa yazarım problem değil. Asıl önemli olan şey bundan sonrası. Peki 12 yıl ne yaptın derseniz; işime gücüme baktım ne yapayım?

Arabamı aldım, minik bir evim var. Daha ne yapmamı bekliyorsunuz diye ben de sorarım hani. Neyse kızdım kendi kendime. Olacak o kadar yahu. Görüşmek üzere ben gidiyorum arkadaşlar. Mesajların hepsine dönüş yapacağım o konuda sorun yaşamayız. Numaramı da veririm. Gerisi sohbet, muhabbet, eğlence falan yani.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

Daha Fazla Yorum