Gerçek Arkadaşlık Kaldı mı Acaba?

Gercek arkadaslik kaldimi acaba
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar. Nur hayat ismim. 42 yaşındayım. Karşınızda gerçekten arkadaş arayan dul bir kadın var. Buradayım, beni merak edenler yazabilir, istediğini sorabilir. Onun dışında arkadaşlık sürecini değerlendirmek için ekstra şeylere ihtiyaç yok. Birbirimizi tanımamız yeterli olacaktır. Her zaman iyimserim, kötü düşünmem. Kıskanç değilim, güzelliğime laf ettirmem. Beni gerçekten arkadaş olarak sahiplenecek birine ihtiyacım var.

Son zamanlarda karşıma çıkan teklifleri hep reddettim. Çünkü adam gelmiş evlilik teklif ediyor. Hayır dostum hayır, o topa ben bir daha girmem ki. 12 senedir böyleyim ben dul olarak yaşıyorum. 1 senede ayrıldım yani. Sebebini falan merak eden olursa yazarım problem değil. Asıl önemli olan şey bundan sonrası. Peki 12 yıl ne yaptın derseniz; işime gücüme baktım ne yapayım?

Arabamı aldım, minik bir evim var. Daha ne yapmamı bekliyorsunuz diye ben de sorarım hani. Neyse kızdım kendi kendime. Olacak o kadar yahu. Görüşmek üzere ben gidiyorum arkadaşlar. Mesajların hepsine dönüş yapacağım o konuda sorun yaşamayız. Numaramı da veririm. Gerisi sohbet, muhabbet, eğlence falan yani.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum

  1. İyi akşamlar Nurhayat hanım her şey güzelde siz nerde yaşıyorsun ben İzmir Buca’da ben çocukluğumda hep organik gıdalarla beslendim onun için ne içimizde nede dışımızda bir bozukluk olmadı. Onu hormonlu gıdalar yiyen düşünsün demem o ki bizim özümüzde sözümüzde sevgidir hak edene en güzelini veririz affedersiniz ismim Halil unutmadan

Daha Fazla Yorum