Artık Sevmeyeceğim

Artik Sevmeyecegim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ankara
Medeni Durum: Bekar
İsim: Işıl
Yaş: 27
Boy Kilo: 162 / 50
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Halkla İlişkiler

Işıl benim adım. Gerçekten çok naif bir yapım var. Yani kırılganım, her an ağlayabiliyorum her şeye. Bunu atlatmam lazım. Belki daha önce yaşadıklarımdan dolayı evet başka nedeni olamaz ki zaten. Çevremde görüyorum herkes birbirini kırıp geçiyor ya ne gerek var. Küçük bir anımı anlatayım size dinlerseniz sevinirim.

Geçen seneydi işte biriyle ciddi düşünüyorduk, son ana kadar her şey tamamdı. Nişan günü bana bir mesaj geldi farklı bir kızdan. Meğer aldatmış beni. Apar topar bitirdim her şeyi bir daha da yüzünü görmedim. Böyle olmaz işte güven kalmadı ne yazık ki. Bu yüzden sadece arkadaş olmak istiyorum umarım beni anlayabildiniz.

Yaşım 28 bu arada. Güzel günler görürüz birlikte emin olabilirsiniz, önemli olan bunu sürdürebilmek zaten. İnsanlar çok acımasız, çok saçma sapan şeylere üzülüyor işte neylersin. Bu süreçte yanımda olmak isteyen beylerden mesaj bekliyorum. Buralarda olacağım, numaramla geri dönüş yapacağım kimse merak etmesin. Sizden daha fazla hevesliyim arkadaşlık kurmaya. Şimdilik kalın sağlıcakla o halde. Görüşmek üzere dostlar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Merhaba ben Hasan Antalya’dan yazıyorum henüz evlilik yapmadım birlikte zaman geçireceğim hayatıma anlam katacak birisini arıyorum özel bir şirkette elektronik olarak çalışıyorum benim de mutlu bir yuva kurma zamanı geldi diye düşünenler mail atabilir numara paylaşmam çünkü gereksiz diye düşünüyorum iyi geceler.