Yaşım Geldi Haydi Mutluluğa

Yasim geldi haydi mutluluga
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Tuğba ben. Arkadaşlarım sürekli Tubi der bana. 38 yaşındayım. Bekarım. 6 senelik ilişkimi 3 ay önce sonlandırdım. Herkes yoluna gitti. Güzelliğimden asla taviz vermeyen biriyim. Çalışkanım, işim gücüm var ne iyi. Ama eksik olan ne peki? Sevgi tabi ki sevgi. İkinci baharı mı yaşayacağız öyle mi derler bilmiyorum da yaşım geldi ikinci bir mutluluk için. Gerçekten insanın karşılaşacağı zorluklar falan bunların hepsi aşılır.

Sevgisiz kaldığınız zaman anlarsınız ne kadar saçma bir hayatınızın olduğunu. Bunları da geçtim insanların birbirine olan saygısı her zaman baki kalmalıdır. Yoksa bağıran, çağıran biriyle kurduğunuz arkadaşlık sizi yalnızlığa sürükler. Benim sevgili adayım kibar olmalı, insanlara karşı mesafeli olmalıdır. Bana değer vermeli ki verdiği değerin yüz katını görsün. Bu dünyada her şey karşılıklı değil mi zaten? Aman ya bakalım hele gönlüme göre birini bulalım da oturur konuşuruz.

Evliliği şimdilik düşünmüyorum ama zaman ne gösterir tabi ki bilemeyiz bunu. Birbirimizi mutlu ettikten sonra gerisi hikaye gerçekten. Her neyse bu arada yanlış anlaşılmasın ben sadece yalnızlıktan şikayetçi değilim, olumsuz olan her şeyden nefret eden biriyim. Benden şimdilik bu kadar gerisi sizin göndereceğiniz mesajlarda. Görüşmek üzere diyerek merakla gelecek olan mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Selamlar. Samimi bir başlangıç olması için böyle hitap ediyorum samimiyeti de mesafeyi de çok iyi bilen bir insanım 45 yaşındayım hiç evlenmedim İzmir’de yaşıyorum işim gücüm kurulu düzenim var çok şükür düzenli olarak spor yapar gezmeyi ve yeni yerler görmeyi severim neşeli ve konuşkan bir insanım boy 1.75 kilo 72 ilk etapta mülakattan geçtiysem bana yazabilirsin