Koca Arıyorum

Koca ariyorum

Selam arkadaşlar nasılsınız bakalım herkes iyi mi? Benim adım Şehrazat. Koca arıyorum demeye geldim. Artık dayanamıyorum ya yalnızlığa. Bir an önce olsun bir eşim istiyorum. Gerçekten can sıkıntısı bir yandan, iş yoğunluğu bir yandan kendime ne zaman vakit ayıracağım ben anlayamıyorum. Ama zengin koca arıyorum tamam mı? Çünkü benim de durumlar iyi yani çok şükür. Şirket yönetiyoruz burada. Her neyse bu konulara sonra devam ederiz. Koca arayan bayanlar sanırım çoğunlukta. Evet böyle şeyler her zaman dile getirilebilir bence. Fakat bir yandan insan diyor ki yanlış kişiye denk gelirsem ne olacak? Umarım öyle olmaz. En az 6 ay veya 1 sene konuşmamız gerekiyor. Birbirimizi yakından tanımamız için bu şart arkadaşlar. Siz ne dersiniz? Yani iki insanın birbirini tanıması için ne kadar zaman gerekiyor, buna yanıt verirseniz daha iyi muhabbet ederiz.

Zengin Koca Arıyorum

Beyler burada olma nedenim belli. Yaşım 30 oldu. Artık kendi yol haritamı çizdim ve emin adımlarla ilerliyorum. Bunların dışında geçmişe sünger çektim. Her zaman anlayışlı biri olarak yoluma devam edeceğim. Birkaç kez teklif aldım yalanım yok ama ne bileyim ısınamadım, güvenemedim. Zengin koca arıyorum derken öyle ben evimde oturayım falan da yok söylemiştim işim gücüm var diye. Her neyse bakalım neler yaşanacak, kimler neler yazacak göreceğiz birlikte. Umarım güven veren, eşine sadık, işine sadık biri çıkar karşıma. Burada olup olmamak için çok düşündüm ben ama sonunda geldim işte.

Koca Arayan Bayanlar

Evet, insanlar neden yalnız kalır biraz da bu kısma bakalım. Birincisi kendine güvenmez, ikincisi her zaman sevgisiz kalmıştır. Bende ikisi de yok. Eşime her zaman güvenmek isterim. Koca arayan bayanlar genelde bu beklentilerin dışına çıktıkları için mutlu olamıyor. Kendime fazlasıyla güvendiğim için bir kez daha haykırıyorum. Ben koca arıyorum arkadaşlar. İyi kalpli birini bekliyorum karşıma. Bakalım kısmet her şey. Umarım öyle olur ve hayatımız hep yolunda gider. Onun dışında ekleyeceğim bir şey yok. Buyurun sizler yazın okuyup dönüş yapayım ve en heyecanlı süreç başlamış olsun.

Mesaj Gönderin


İlk yorum yapan olun