Koca Arıyorum

Koca ariyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Şehrazat
Yaş: 30
Boy Kilo: 167 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

Selam arkadaşlar nasılsınız bakalım herkes iyi mi? Benim adım Şehrazat. Evlenmek istiyorum koca arıyorum bu yüzden buradayım. Artık dayanamıyorum yalnızlığa. Bir an önce olsun bir eşim istiyorum. Gerçekten can sıkıntısı bir yandan, iş yoğunluğu bir yandan giderek bunaltmaya başladı beni. Hayatımı düzene sokup mutlu bir yuva kurmanın derdindeyim. Aradığım kişinin maddi durumu yerinde olsun isterim. Çok şükür kendi durumum iyi sayılır. Zengin koca arıyorum derken hanlar hamamlar istemiyorum. Belli başlı kriterler işte.

Her neyse bu konulara sonra devam ederiz. Koca arayan bayanlar sanırım çoğunlukta. Evet böyle şeyler her zaman dile getirilebilir bence. Fakat bir yandan insan diyor ki yanlış kişiye denk gelirsem ne olacak? Umarım öyle olmaz. En az 6 ay veya 1 sene konuşmamız gerekiyor diye düşünüyorum beyler. Birbirimizi yakından tanımamız için bu şart bana göre. Yani iki insanın birbirini tanıması için ne kadar zaman gerekiyor sizin de fikirlerinizi almak isterim bu konuda.

Zengin Koca Arıyorum İlanları

Beyler burada olma nedenim belli evlenecek koca arıyorum. Yaşım 30 oldu. Artık kendi yol haritamı çizdim ve emin adımlarla ilerliyorum. Bunların dışında geçmişe sünger çektim. Her zaman mantıklı düşünen bir kadın oldum. Birkaç kez teklif aldım yalanım yok ama ne bileyim ısınamadım, güvenemedim. Her neyse bakalım neler yaşanacak, kimler neler yazacak göreceğiz birlikte. Umarım güven veren, eşine sadık, işine sadık biri çıkar karşıma. Burada olup olmamak için çok düşündüm ben ama sonunda geldim işte.

Koca Arayan Bayanlar

Evet, insanlar neden yalnız kalır biraz da bu kısma bakalım. Birincisi kendine güvenmez, ikincisi her zaman sevgisiz kalmıştır. Bende ikisi de yok. Eşime her zaman güvenmek isterim. Evlilik düşünen erkekler genelde bu beklentilerin dışına çıktıkları için mutlu olamıyor. Evlilik için kendime fazlasıyla güveniyorum arkadaşlar. İyi kalpli birini bekliyorum karşıma. Bakalım kısmet her şey. Umarım öyle olur ve hayatımız hep yolunda gider. Onun dışında ekleyeceğim bir şey yok. Buyurun sizler yazın okuyup dönüş yapayım ve en heyecanlı süreç başlamış olsun.

Bir sonraki ilan: Evlenmek İsteyen Kapalı Bayan

Hanzade, 27 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum