Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Kapali bayanlar evlilik sitesi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Hanzade
Yaş: 27
Boy Kilo: 163 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Memur

Hanzade benim adım herkese buradan selam arkadaşlar. Kapalı bayanlar evlilik sitesi iyi ki çıktı karşıma. Gerçekten heyecanlıyım ben kusuruma bakmayın. Evet, kapalı ve güzel bir bayanım ve evlenmeye karar verdim. Yaşım 27. Aslında herkes erken falan diyor ama bilemiyorum ben bu süreçte nasıl olacak, kim çıkacak karşıma diye düşünmekten de kendimi alamıyorum. Elbette hepimizin karşısına en iyisi çıksın tek isteğim bu benim ama görünen o ki biraz sıkıntılı geçecek. Çünkü bu işler çok ciddi bir şey arkadaşlar, şakaya gelmez. Çevremde de çok var evlenmek isteyen kapalı bayanlar ama herkesin düşüncesi garip son dönemlerde arkadaşlar.

Bazen mantık kaldırmıyor gerçekten. Her neyse bunlara sonra geçeriz. Biraz kendimi tanıtayım sizlere. Beyler ben alıngan biriyim çoğu zaman. İnsanları çok severim, eşime sadık olurum, güven veririm daima. Lakin bazen kafam almıyor bazı şeyleri, arkama bakmadan çekip gidebiliyorum. İşte bu olmamalı, o yüzden birbirimizi iyice tanımalıyız diye düşünüyorum. Tesettürlü bayanlar evlilik sitesi görünce zaten hemen ilan vermek istedim. Aradığım kriterlere uygun biriyle elbet tanışırım diye düşündüm.

Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Kapalı bayanlar evlilik sitesi sayesinde bulacağım eş gerçekten çok şanslı biliyor musunuz? Benim kadar iyi niyetli biri daha var mı buralarda bilemem. İnsanlarla ilgili çok farklı düşüncelerim oluşuyor. Güvensizlik gördüm mü hemen uzaklaşıyorum mesela. Bunun dışında mevcut koşullarda yaşamaya devam ediyorum. Zaten çalışan biri olduğum için maddi sorunum yok. İsterim ki eşim de çalışsın. Duygusal bir bir kadın olduğum için eşimin de duygusal biri olmasını isterim. Özellikle de bana karşı. Ama bakalım her istediğimiz olacak mı göreceğiz hep birlikte.

Çok uzun zamandır kapalıyım arkadaşlar. Kendime bakarım. Güzel bir bayan olduğumu düşünüyorum. Birkaç kez evlilik teklifi aldım ama tanımadan etmeden bu yola çıkmak istemedim. Uzun süredir böyle bir yer arıyordum. Ben ne desem boş onu da biliyorum ama of şimdi kafam durdu işte. Siz bana yazın numaramı vereyim oradan devam edelim olur mu? Gerçekten bazen sözün bittiği yerler olur ya hani işte tam oradayım ben. Güzel günler düşlemekten yoruldum artık. Alttan almaktan, güvensizlik oluşmasından ve birçok şeyden bıktım işte. Sıra gelsin evliliğe demek istedim hep. Bunca zaman neredesin diye soracağım adamı bekliyorum. Umarım ki bu süreçte yanımda olursunuz. Herkese şans vereceğim ama bundan da şüpheniz olmasın. Kalın sağlıcakla ama mesajlarınızı da yazın ki geri dönüş yapayım hemen.

Bir sonraki ilan: Whatsapp Evlilik İlanları

Nermin, 30 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Selam, vicdan ve merhametli erkek bulmak gerçekten çok zor. Ben sadece sunu söylüyorum ben çok vicdanlı ve merhametli bir erkeğim. Bu değerle çok önem veriyorsanız e mailime yazabilirsiniz. Saygılar

Daha Fazla Yorum