Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Kapali bayanlar evlilik sitesi

Hanzade benim adım herkese buradan selam arkadaşlar. Kapalı bayanlar evlilik sitesi iyi ki çıktı karşıma. Gerçekten heyecanlıyım ben kusuruma bakmayın. Evet, kapalı ve güzel bir bayanım ben. Evlenmeye karar verdim. Yaşım 27. Aslında herkes erken falan diyor ama bilemiyorum ben bu süreçte nasıl olacak, kim çıkacak karşıma diye düşünmeye devam ediyorum. Elbette hepimizin karşısına en iyisi çıksın tek isteğim bu benim ama görünen o ki biraz sıkıntılı geçecek. Çünkü bu işler çok ciddi bir şey arkadaşlar, şakaya gelmez.

Mantık kaldırmaz bazen. Her neyse bunlara sonra geçeriz. Biraz kendimi tanıtayım sizlere. Beyler ben alıngan biriyim çoğu zaman. İnsanları çok severim, eşime sadık olurum, güven veririm daima. Lakin bazen kafam almıyor bazı şeyleri, arkama bakmadan çekip gidebiliyorum. İşte bu olmamalı, o yüzden birbirimizi iyice tanımalıyız diye düşünüyorum.

Kapalı bayanlar evlilik sitesi sayesinde bulacağım eş gerçekten çok şanslı biliyor musunuz? Benim kadar iyi niyetli biri daha var mı buralarda bilemem. Onu da geçtim insanlarla ilgili çok farklı düşüncelerim oluşuyor. Güvensizlik gördüm mü hemen uzaklaşıyorum mesela. Bunun dışında mevcut koşullarda yaşamaya devam ediyorum. Zaten çalışan biri olduğum için maddi sorunum yok. İsterim ki eşim de çalışsın. Ben isterim ki eşim hep duygusal olsun bana karşı. Ama bakalım her istediğimiz olacak mı göreceğiz hep birlikte.

Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Kapalıyım ben çok uzun süredir. Çok alımlıyım aslında. Birkaç kez evlilik teklifi aldım ama tanımadan etmeden bu yola çıkmak istemedim. Uzun süredir böyle bir yer arıyordum açıkçası. Ben ne desem boş onu da biliyorum ama of şimdi kafam durdu işte. Siz bana yazın numaramı vereyim oradan devam edelim olur mu? Gerçekten bazen sözün bittiği yerler olur ya hani işte tam oradayım ben. Güzel günler düşlemekten yoruldum artık. Alttan almaktan, güvensizlik oluşmasından ve birçok şeyden bıktım işte. Sıra gelsin evliliğe demek istedim hep. Bunca zaman neredesin diye soracağım adamı bekliyorum. Umarım ki bu süreçte yanımda olursunuz. Herkese şans vereceğim ama bundan da şüpheniz olmasın. Kalın sağlıcakla ama mesajlarınızı da yazın ki geri dönüş yapayım hemen.

Mesaj Gönderin


İlk yorum yapan olun