Whatsapp Evlilik İlanları

Whatsapp evlilik ilanlari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nermin
Yaş: 30
Boy Kilo: 169 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Selamlar herkese adım Nermin. Whatsapp evlilik ilanları için aranızda bulunuyor. Buradan benim gibi ciddi düşünen amacı evlilik olan biriyle tanışacağımı düşünüyorum. Gerçekten insanların bu konuda neler düşündüğünü bilmiyorum ama Evlilik Whatsapp grubu çok aradım ben. Sonunda bulduk burayı çok heyecanlıyım kusuruma bakmayın. Arkadaşlar bizim oluşturduğumuz bir grup var Whatsapp evlilik grupları diye. İlanlardan tanıştığımız kişileri filan ekledik katılmak isteyen olursa onları da grubumuza alırız yeter ki aradığımız kişiyi bulabilelim düşüncemiz bu.

Genel olarak baktığımızda şu hayatın artık güzel geçmesi gerektiğine inanıyorum ben. Bir de insanların kendine ne kadar güvendiği önemli. Şimdi bu süreçte yaşım da 30 olunca artık böyle bir arayışa girdim işte. Mutlu bir yuva kurmayı hangi bayan istemez ki? Bakalım ya güzel olacaktır her şey. Biraz kendimi tanıtayım o halde artık. Birincisi alıngan değilim, ikincisi çok kıskanç da değilim. Bakımlıyım ve bu konuda ne kadar hassas olduğumu da söylemek istiyorum. Bende heyecan çok var. Aynı heyecan sizde de olsun ki güzelce muhabbet edip kararımızı verelim.

Whatsapp Evlilik İlanları 2024

Arkadaşlar benim kendime ait aldığım kararlar var. Bu kararları sonuna kadar uygulamak istiyorum. Evlilik kararı alırken çok düşündüm ben gerçekten. Nasıl olacak, kiminle denk geleceğiz falan. Bunlar önemli. Doğru insanı bulmak gerçekten zorlaştı günümüzde. Bende Whatsapp evlilik ilanları için geldim. Benimle evlilik düşünen erkek dürüst olmalı, hayatına yalan sokmamalı. Bunların dışında güzel şeyler söylemeli. Romantik ve kibar olmalı. Çok bir şey istemiyorum diye düşünüyorum. Sizlerin de elbette beklentileri vardır. Buyurun yazın anlayalım, tartışalım ve güzelce konuşalım arkadaşlar.

Whatsapp Evlilik Grupları

Genel olarak birebir sohbet etmek bana daha iyi geliyor arkadaşlar. Whatsapp evlilik ilanlarını o yüzden istiyorum. Uygulama üzerinden hem konuşur hem sohbet ederiz hem de birbirimizi görüntülü olarak görmüş oluruz. Bu arada öyle kolay lokma olduğumu sanmayın. Tek bakış bile bizi değiştirebilir unutmayın olur mu? Güzellik geçicidir, yakışıklı olmak da aynı şey. Ama biz birbirimizi anlarsak her şey o kadar güzel devam eder ki. Neyse benden bu kadar şimdilik. Çok konuşmayı seviyorum ne yapayım, haydi telefona Whatsapp üzerinden devam edelim beyler. Daima kendimle barışık bir insan olarak yoluma devam ediyorum. Umuyorum ki karşıma çıkacak olanlar da aynı şekilde düşünür ve anlaşırız. Evlilik kararı almak kolay olmasa da ben bu süreci başarıyla atlatacağıma inanıyorum. O zaman ben kaçar. Niyeti ciddi olanları bekliyorum.

Bir sonraki ilan: Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Burcu, 28 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhaba ismim Arda üniversite mezunuyum. Ofis destek bölümünde çalışıyorum 5 senedir aktif spor yapıyorum futbol, basketbol, yüzme, su topu fitness ve vücut geliştirme sporu yapıyorum. Boş zamanlarımda yürüyüş yapıyorum. Ilımlı ve nazik bir kişiliğim var Yaşım 36 bu arada ve bende yuva kurmak istiyorum aradığım kişiyi bulup bana dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  2. Merhaba ben Samet yaşım 35 bakarım. Aslen Aydınlıyım ama İstanbul’da yalnız yaşıyorum. İşinde gücünde biriyim. Laylaylomla işim yok başka niyetler çıkar peşinde değilim. Ciddi temiz dürüst bir bayan arkadaşla tanışmak konuşmak istiyorum.

Daha Fazla Yorum