Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Evlenmek isteyen emekli bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Dul
İsim: Gülsu
Yaş: 47
Boy Kilo: 166 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Gülsu benim adım arkadaşlar. Selam olsun öncelikle. Evlenmek isteyen emekli bayanlar konusunda arayışta olanlar için geldim. Aslında ben evlilik kararı aldım ve bakalım neler olacak. Bu süreçte yanımda olmak isteyenlerin mesaj atması da yeterlidir. Zaten zaman hızlı geçerken bir de can sıkıntısı çekmek bana göre değil. Emekli oldum, evimi arabamı aldım şimdi takılıyorum bu şekilde. Yaşım 47 arkadaşlar bilginize.

İnsanların bana bakış açısı farklı gibi. Dul olduğumdan mı bilmiyorum ama saçma sapan sözlerle karşılaşmaya devam ediyorum. Her neyse bunları özelden konuşuruz. Biraz tarzım ve kişiliğim hakkında bilgi vereyim olur mu? Arkadaşlar ben dürüstlükten yana oldum her zaman da böyle kalacağım. Birisi benimle ciddi düşünürse ben daha iyisini düşünürüm. Bu zamana kadar ne birini üzdüm ne de terk ettim. Zaman hızla geçiyor ve ben artık bunalmaya başladım. Her neyse bunları da geçtim. Evlilik kararı alan erkekler yazabilir.

İkinci bahar denilen şeyi güzelce yaşamanın derdindeyim ben. Bakımlıyım, her zaman güzelim. Teklifler almaya devam ediyorum bu arada. Öyle kolay biri olmasam da artık evlilik düşündüğüm için bakacağız. Evlenmek isteyen emekli bayanlar için burada olduğumu bir kez daha söylemek istiyorum işte.

Evlenmek İsteyen Emekli Boşanmış Bayanlar

Gelelim asıl meseleye. Arkadaşlar günlerin su gibi geçtiği bu zamanlarda iyilik hayatımızı kurtaracak bence. Neden mi? Çünkü herkes bir değişik artık. Birileri gelip bozuyor dengemizi, diğeri de güzelleştiriyor. Peki nereye kadar devam edecek ki böyle? Ben artık hayatımın aşkını arıyorum. Bulmadan buradan gitmeyeceğim. Genel olarak istemsizce takılabilirim ama içim aynı şeyi söylemiyor.

Evlenmek isteyen emekli bayanlar artık huzur arıyor bunu sakın unutmayın olur mu? İnanın ben artık daraldım, bunaldım ve hayatımdaki o ince çizgiyi de aştım. Fazla konuşmaya da gerek yok. Hem arkadaşım hem de eşim olacak o kişinin kim olacağını merakla bekliyorum. Hayırlısı olsun tabi her şeyden önce. Bunlarla can sıkacağıma, eşimle beraber karşılıklı kahvemi yudumlarım yani. Evet ben gidiyorum. Buralarda olduğumu asla unutmayın. Mesaj ve yorumlara anında dönüş yapacağım. Kendinize çok ama ciddi anlamda çok iyi bakın.

Bir sonraki ilan: Eşi Vefat Etmiş Evlilik Düşünen Kadınlar

Hülya, 44 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

  1. Selam Gülsüm hanım Manisa’da yaşıyorum yalnızım kimsem yok turizmciyim kışları ceviz bahçesinde çalışıyorum izin verirseniz sizi tanımak istiyorum

  2. Merhabalar sizinle tanışmak istiyorum niyetim ciddi. Ciddiyeti sizin de sevdiğinizi düşünüyorum, Ankara’da yaşıyorum, öncelikle ilk olarak tanışmak istiyorum birbirimizi tanıdıktan sonra ilerleyen zamanlarda sonuca ulaşabiliriz umarım… Sevgi ile kalın.

  3. Merhaba ben Ferhat Ankaralıyım ama yurt dışında yaşıyorum. Sürekli Ankara’ya geliyorum. Burada evim arabam güzel bir işim var. Şükür olsun ki maddi durumun iyi. Arzu edersen konuşalım 0046737647306

  4. Gülsüm hanım fazla uzatmayacağım önce yazdım size telefon yazmamıştım. Düşünürseniz tanışırız saygılar 05392004807

Daha Fazla Yorum