Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Esi olmus evlenmek isteyen bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Dul
İsim: Hülya
Yaş: 44
Boy Kilo: 166 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Ciddi İlişki / Evlilik
Meslek: İç Mimar

Herkese kucak dolusu sevgiler selamlar arkadaşlar. İsmim Hülya. 44 yaşında eşini kaybetmiş bir dul bayanım. Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar ilanı verme sebebim yeniden mutlu bir yuva kurmak istememle alakalı. Ani bir şekilde eşimi kaybettim. Ölüm gibi soğuk ve acı bir şeyi kabullenmek zor ama hayat maalesef ki devam ediyor.

Arkadaşlar gerçekten zor günler zor zamanlar geçirdim. Geriye doğru baktığımda artık mutlu olmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Bana geçmişin tüm izlerini sildirecek birinin karşıma çıkmasını istiyorum. Mutluluk dolu huzur dolu bir hayatı sanırım hepimiz hak ediyoruz. Benim gibi eşini kaybetmiş ve evlenmek isteyen kadınlar oldukça fazla. Eşini kaybetmenin zorluğu yetmezmiş gibi üstüne bir de yalnızlık eklenince orada durup bir düşündüm. Kalk bakalım ayağa Hülya sen yalnız hayat sürecek bir kadın değilsin dedim.

Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çalışan bir bayanım maddi durumum fena sayılmaz beyler. Kimseye muhtaçlığım yok çok şükür her şeyim yerli yerinde ama bu yalnızlık beni artık iyice bunaltmaya başladı. İş çıkışı bomboş eve girmek, bütün gece tek başıma olmak artık canımı sıkıyor. Şimdi beyler ufak bir sorum olacak size eşi vefat etmiş evlenmek isteyen bayanlar arayışınız neden? Boşandınız mı, dul musunuz, yoksa benim gibi siz de eşinizi mi kaybettiniz? Bu soruların cevabını kısa da olsa bekliyorum. Bekar veya dul biriyle de evlenebilirim böyle şeylere takılmam, sadece mutlu olmak ve ikinci baharımı yaşamak istiyorum. Çocuk sahibi değilim geçmiş evliliğimden kısmet olursa annelik duygusunu da tatmak istiyorum.

Herkes gibi benim de ufak tefek kriterlerim olacak. Sadakate çok önem veren bir kadınım ben. Kocam olacak adamdan öncelikli olarak dürüstlük, anlayış ve güven duygusu beklerim. Zaten güven konusu halloldu mu gerisi basit inanın. Çok büyük beklentiler içerisinde olmadım hiçbir zaman az ile yetinmeyi bilen küçük şeylerden mutlu olan bir kadınım. Kriterlerime uyan doğru kişiyi bulduğumda telefonumu vererek hemen iletişime geçmek istiyorum. Tüm detayları uzun uzun konuşuruz. Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar ilanım sayesinde umarım güzel güzel insanlarla karşılarım. Artık söz sırası sizde beyler, sizin beklenti ve isteklerinizi dinlemek ve güzel mesajlarınızı okumak istiyorum.

Bir sonraki ilan: Yalnız Evlenmek İsteyen Bayanlar

Aysun, 34 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Merhaba Hülya hanım işletme bölümü mezunuyum kamuda çalışıyorum renkli gözlüyüm kumral tenliyim bekarım temiz ve güzel giyinmeyi severim kişisel temizliğime önem veririm sakin bir yapıya sahibim dürüstlük olmazsa olmazımdır benim aşkım canım olur musun kalan ömrümüzü beraber yaşamaya açıkça evlilik amaçlı tanışabilir miyiz? Olumlu olursa bana ulaşın lütfen

Daha Fazla Yorum