Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Esi olmus evlenmek isteyen bayanlar

Herkese kucak dolusu sevgiler selamlar arkadaşlar. İsmim Hülya. 44 yaşında eşini kaybetmiş bir dul bayanım. Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar ilanı verme sebebim yeniden mutlu bir yuva kurmak istememle alakalı. Ani bir şekilde eşimi kaybettim. Ölüm gibi soğuk ve acı bir şeyi kabullenmek gibi hayatın devam ettiği gerçeğini de kabul etmemiz gerekiyor.

Arkadaşlar gerçekten zor günler zor zamanlar geçirdim. Geriye doğru baktığımda artık mutlu olmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Bana geçmişin tüm izlerini sildirecek birinin karşıma çıkmasını istiyorum. Mutluluk dolu huzur dolu bir hayatı sanırım hepimiz hak ediyoruz. Benim gibi eşini kaybetmiş ve evlenmek isteyen kadınlar oldukça fazla. Eşini kaybetmenin zorluğu yetmezmiş gibi üstüne bir de yalnızlık eklenince orada durup bir düşündüm. Kalk bakalım ayağa Hülya sen yalnız hayat sürecek bir kadın değilsin dedim.

Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çalışan bir bayanım maddi durumum fena sayılmaz beyler. Kimseye muhtaçlığım yok çok şükür her şeyim yerli yerinde ama bu yalnızlık beni artık iyice bunaltmaya başladı. İş çıkışı bomboş eve girmek, bütün gece tek başıma olmak artık canımı sıkıyor.

Şimdi beyler ufak bir sorum olacak size eşi vefat etmiş evlenmek isteyen bayanlar arayışınız neden? Boşandınız mı, dul musunuz, yoksa benim gibi siz de eşinizi mi kaybettiniz? Bu soruların cevabını kısa da olsa bekliyorum. Bekar veya dul biriyle de evlenebilirim böyle şeylere takılmam, sadece mutlu olmak ve ikinci baharımı yaşamak istiyorum. Çocuk sahibi değilim geçmiş evliliğimden kısmet olursa annelik duygusunu da tatmak istiyorum.

Herkes gibi benim de ufak tefek kriterlerim olacak. Sadakate çok önem veren bir kadınım ben. Kocam olacak adamdan öncelikli olarak dürüstlük, anlayış ve güven duygusu beklerim. Zaten güven konusu halloldu mu gerisi çorap söküğü gibi gelir. Çok büyük beklentiler içerisinde olmadım hiçbir zaman az ile yetinmeyi bilen küçük şeylerden mutlu olan bir kadınım.

Kriterlerime uyan doğru kişiyi bulduğumda telefonumu vererek hemen iletişime geçmek istiyorum. Tüm detayları uzun uzun konuşuruz. Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar ilanım sayesinde umarım güzel güzel insanlarla karşılarım. Artık söz sırası sizde beyler, sizin beklenti ve isteklerinizi dinlemek ve güzel mesajlarınızı okumak istiyorum.

Bir sonraki ilan: Yalnız Evlenmek İsteyen Bayanlar

Aysun, 34 yaşında

Mesaj Gönderin


2 yorum

  1. yorumbanner
  2. Merhaba ben Volkan Bahçelievler’de ailemle birlikte yaşıyorum yaş 40 1.80 boy 85 kg bakımlı hiç evlilik yapmadım hep doğru kişi karşıma çıkmasını bekledim aradığım çok bir şey değil içten sevgi saygı güven bunları bugüne kadar görüştüğüm oldu göremedim hep yapmacık ben doğru kişi bulmak istiyorum bu sebepten dolayı buradayım ciddi düşünüyorum ve benim gibi düşünen bir eş adayı arıyorum tanışmayı düşünürseniz istediğiniz zaman araya bilirsiniz yada Whatsaaptan yazabilir misiniz bana