Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Aysun
Yaş: 34
Boy Kilo: 169 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Dijital Reklamcılık

Merhaba adım Aysun. Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar olarak buradan ilan açma kararı verdim. Benim gibi yalnız biriyle evlenmek isteyen beyler varsa iletişime geçebilirsiniz çünkü niyetim ileriye dönük ciddi bir ilişki. Benim annem babam vefat etti ve uzun süredir yalnızım. Ailesiz yetim ve öksüz olmak son derece kötü olsa da bir yerden sonra alıştım diyebilirim. Neredeyse 21 yıldır bir başımayım. Yaşım da 34 olunca evlilik kararı aldım.

Bu nedenle kimsesiz evlilik düşünen kadınlar konusunda başka bir arayışta olmanıza gerek yok. Bana yazabilirsiniz oturur konuşuruz. Birbirimizi anlayabilir ve saygılı olabilirsek evlenir hayatımıza bakarız. Gerçekten yalnız olmuyor ben bunu anladım.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlilik siteleri hakkında çok araştırma yaptım. Çoğunda çok güzel yorumlar falan var. İlk kez ben de buradan sizlerle beraber yoluma devam edeceğim. Bana yazan arkadaşlar çok şanslı öncelikle onu aktarayım. Çünkü bakımlı ve güzel bir kadın ile yolunuza devam etmek istersiniz eminim buna. Haliyle benim gibi güzel, sakin ve hanım hanımcık biri var karşınıza. Yaş konusunda 45 yaşa kadar olanlar yazabilir problem yok. Anlaşacağım birinin olması yetecektir. Whatsapp’tan başlarız sohbete ve güzelce ilerleriz. Ama evlilik için yine en az 6 ay geçmesi gerekiyor bence. Birbirimizi iyice tanımamız gerektiğini düşünüyorum.

Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar ilanları hakkında daha önceden çok şey okudum. Umudum var gerçekten. Çünkü bu süreçte bir kadının yalnız kalmasını istemeyen çok beyefendi vardır. Keza aynı durum sizin içinde geçeli ki sizde burasınız benim gibi. Evlilik için arayışta da olduğunuzu biliyorum. Oturalım konuşalım birbirimizden beklentilerimizi dile getirelim anlaşalım istiyorum.

Aman ya tanıştıktan sonra her şey güzel olacaktır bence. Yorumlarda buluşalım arkadaşlar. Mesaj atanlara da numaramı anında göndereceğim. Benim artık yalnız kalmaya gücüm yok. Bir an önce aradığım erkeği bulup evlenip gerçek mutluluğu yaşamak istiyorum. Benimde bir ailem bir evim bir yuvam hatta ve hatta çocuğum bile olacak. Bunların hayali bile gerçekten çok güzel. Ya gerçi daha yaşım çok genç böyle bir güzellik evde kalmaz herhalde. Olumsuz şeyleri bir kenara bırakarak ilerlemek istiyorum. Şimdilik görüşmek üzere. Gerçekten evlilik arayışında olduğumu unutmadan mesaj gönderin olur mu? Diğer tüm tekliflerinize kapalıyım çünkü. Karakterli, saygılı, güvenebileceğim beyleri bekliyorum.

Bir sonraki ilan: Evlenmek İsteyen Engelli Bayan

Aysel, 30 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhaba nasılsınız ben Mustafa kamuda devlet memuruyum benimde anne ve babam yok vefat etti yalnız yaşıyorum niyeti ciddi bir beyim. Benim telefonum 05364261045 aramanızı bekliyorum

Daha Fazla Yorum