Evlenmek İsteyen Engelli Bayan ilanları

Evlenmek isteyen engelli bayan ilanlari

Aysel benim adım selamlar. Evlenmek isteyen engelli bayan ilanları için arayışta olanlar var diye buradan yazıyorum. Nasılsınız öncelikle? Bende heyecan var biraz arkadaşlar. İlk defa bir ilan açtım ben ve ciddi anlamda heyecanlandım an itibariyle. Engelli bayan arkadaş dediğinizde aklınıza ne geliyor önce oradan başlayalım olur mu? Birincisi çok kötü bir durumda değilim. Çok da güzelim ama bilin istedim. Evlenmek isteyen engelli kadınlar hor görülmesin istiyorum. Ben görülmedim ama evlilik kararı aldığımdan beri bu şekilde biraz geri plana attım kendimi. Umuyorum ki adam gibi biri gelir ve gerçekten sever beni. Benim yaşım 30 oldu ve bu nedenle artık beni anlayacak birilerine ihtiyaç duyuyorum.

Engelli arkadaş arıyorum diyordu bizim bir arkadaş geçenlerde. Ona da burayı tavsiye ettim. Ya aslında kader işleri bunlar kimin nereden geldiği bilinmez. Bir baktınız rast geldi her şey çok güzel oldu. Ama bir de baktınız benim gibi yalnız kaldınız of be canım sıkıldı şimdi. Azıcık iyimser ol der gibisiniz arkadaşlar. Tamam olacağım sorun yok ama önce kendimi anlatayım istedim. Şimdi birincisi benim canım her zaman sıkılıyor. Öncelikle bunu atlatmam lazım. İkincisi evlenecek birini arıyorum zaten bunu dile getirmiştim. Her ne zaman olursa artık mutlu olmaya hazırım ben. Yine de çok beklemek istemiyorum. Bu nedenle mesajlarınızı esirgemeyin olur mu?

Evlenmek İsteyen Engelli Bayan İlanları

Engelli bayan arkadaş için sadece mesaj atmanız yeterli dediğim gibi. Ben hemen döneceğim merak etmesin kimse. Lakin şunu da unutmayın. Tamamen ciddi düşünüyorum ben ve canım sıkılınca çok çekilmez oluyorum işte. Bunu kabullenecek adam lazım. Ama sevdim mi sonuna kadar giderim unutmamanız ricasıyla.

Engelli Bayan Arkadaş Arıyorum

Evlenmek isteyen engelli kadınlar iyidir, güzeldir, anlayışlıdır. Bende sadece biraz kıskançlık var hepsi bu. Çalışan bir kadınım ve kimseye yük olmam zaten. Evet ben bu kadar konuşurum gerisi sizin mesajlarınızdan sonra devam edeceğiz arkadaşlar. Düşüncesi ciddi olan kişileri mesajlara bekliyorum her zamanki gibi. Buyurun gelin, konuşalım tanışalım derim. Birbirimize değer verdikten sonra sevgi verdikten sonra her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum.

Mesaj Gönderin


İlk yorum yapan olun