Evlenmek İsteyen Engelli Bayan ilanları

Evlenmek isteyen engelli bayan ilanlari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Aysel benim adım selamlar. Evlenmek isteyen engelli bayan ilanları için arayışta olanlar var diye buradan yazıyorum. Nasılsınız öncelikle? Bende heyecan var biraz arkadaşlar. İlk defa bir ilan açtım ben ve ciddi anlamda heyecanlıyım. Güzel bir bayan olduğumu düşünüyorum arkadaşlar. Engelli bayan arkadaş dediğinizde aklınıza ne geliyor önce oradan başlayalım olur mu? Birincisi çok kötü bir durumda değilim. Evlenmek isteyen engelli kadınlar hor görülmesin istiyorum. Ben görülmedim ama evlilik kararı aldığımdan beri bu şekilde biraz geri plana attım kendimi. Umuyorum ki adam gibi biri gelir ve gerçekten sever beni. Benim yaşım 30 oldu ve bu nedenle artık beni anlayacak birilerine ihtiyaç duyuyorum. Umarım aradığım kişi karşıma çıkar. Bizim oluşturduğumuz bir engelli evlilik Whatsapp grubu var katılmak dahil olmak isterseniz sizi de dahil edebiliriz grubumuza arkadaşlar. Hem sohbet hem tanışıp kaynaşma işte.

Engelli Evlilik Sitesi

Engelli erkek arkadaş arıyorum diyordu bizim bir arkadaş geçenlerde. Ona da burayı tavsiye ettim. Tanıştı da biriyle. Ya aslında kader işleri bunlar kimin nereden geldiği bilinmez. Bir baktınız rast gider her şey bizim içinde çok güzel olur öyle değil mi? İyimser olmakta her zaman fayda var arkadaşlar. Biraz kendimden bahsedeyim sizlere isterseniz. Şimdi birincisi benim canım her zaman sıkılıyor. Öncelikle bunu atlatmam lazım. İkincisi evlenecek birini arıyorum zaten bunu dile getirmiştim. Her ne zaman olursa artık mutlu olmaya hazırım ben. Yine de çok beklemek istemiyorum. Bu nedenle mesajlarınızı esirgemeyin olur mu?

Evlenmek İsteyen Engelli Bayan İlanları

Engelli bayan arkadaş için sadece mesaj atmanız yeterli dediğim gibi. Ben hemen döneceğim merak etmesin kimse. Lakin şunu da unutmayın. Tamamen ciddi düşünüyorum ben ve canım sıkılınca çok çekilmez oluyorum. Bunu kabullenecek adam lazım. Ama sevdim mi sonuna kadar giderim unutmamanız ricasıyla. Önce aramızda bir arkadaşlık olsun istiyorum. Birbirimizi tanıyalım, beklentilerimizi isteklerimizi konuşalım istiyorum. Ondan sonrası için evlilik yoluna gireriz ne dersiniz? Varsa fikirleriniz bu konuda onları da dinlemek duymak isterim beyler.

Engelli Bayan Arkadaş Arıyorum

Evlenmek isteyen engelli kadınlar iyidir, güzeldir, anlayışlıdır. Bende sadece biraz kıskançlık var hepsi bu. Çalışan bir kadınım ve kimseye yük olmam zaten. Evet ben bu kadar konuşurum gerisi sizin mesajlarınızdan sonra devam edeceğiz arkadaşlar. Düşüncesi ciddi olan kişileri mesajlara bekliyorum her zamanki gibi. Buyurun gelin, konuşalım tanışalım derim. Birbirimize değer verdikten sonra sevgi verdikten sonra her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum

  1. Merhaba Aysel hanım ilanınızı gördüm bende ortopedik engeliyim koltuk değneği kullanıyorum her işimi yapıyorum seninle tanışmak istiyorum iyi akşamlar.