Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler

evlenmek isteyen emekli erkekler
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar. Fırat benim adım. Evlenmek isteyen emekli erkekler arayışında olanlar için geldim desem sanırım doğru olacaktır. Ciddi bir sürece adım atmak isteyenler mutlaka yazsın bana. Yaşım 50 benim. Bakımlı, sevdiğine sadık ve gerçekten anlayışlı bir adamım ben. Bu zamana kadar kalp kırmadım. İyimser baktım hayata. Peki, karşılığında ne oldu diye soracaksanız, yalnız kaldım ne olacaktı başka. Artık çizgi çektim geçmişe. Bu nedenle önüme bakacağım ve her zaman mutlu olup, mutlu edeceğim. Var mı ötesi arkadaşlar bence yok. Haliyle benimle konuşmak isteyenlerin sadece mesaj atması yeterli. Geri kalan bilgilerimi zaten paylaşacağım.

Yaş kriterim yok aslında 40-45 arasında olursa çok daha iyi anlaşabiliriz diye düşünüyorum. Her zaman kendimle barışık bir adam oldum ben. Bunların hepsini geçtim inanın şu hayat yalnız yaşanmıyor bunu anladım. Evlenmek isteyen emekli erkekler saf ve güzel bayanlardan hoşlanıyor sanırım. Yani ben böyleyim. Güzellik anlayışım aslında farklıdır.

Yani nasıl desem çok güzel olmasa da bakımlı olması yeterlidir. Aslında her bayan bakımlıdır bu bir gerçek. Bunların dışında nasıl anlatsam ki tutuldum şu an kusuruma bakmayın. Siz iyi düşünürseniz iyi olacaktır bundan eminim. Gerçek anlamda saygılı bir eş adayıyım bunu hiçbir zaman unutmamanızı rica ediyorum. Evet, başka şeyler de var konuşmak istediğim ama bunları da zamanla sizlere aktarırım.

Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler

Her zaman anlayışla karşılarım insanları. Bu yüzden de can sıkıntısı başa bela işte. Çoğu zaman benden şikâyetçi oldular, çok rahatsın dediler falan. Ama ben yine emeğim boşa çıkmasın diye kendimi bozmadım. İnsana saygım var yani. Evlenmek isteyen emekli erkekler diğerleri nasıldır umurumda değil ben böyleyim ya canlar. Siz nasıl gelirseniz ben de öyle yaklaşırım işte. Her neyse ya çok uzatırsam moralim bozulacak.

Gerçekten kendime olan saygımı yitirmek istemiyorum. Buyurun bayanlar ben buradayım. Emekliyim, maddi ve manevi anlamda kendimi çok rahat hissediyorum. Geriye ne kaldı işte sizden gelen mesajları bekliyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere o halde. Büyük bir heyecanla beklediğimi de hiçbir zaman unutmamanızı rica ediyorum.

 

Bir sonraki ilan: Erkek İlanları

Erkan, 28 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum