40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

40 yas ustu evlenmek isteyen erkekler
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Canlar selam iyi günler olsun Ben Halil. 40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arayışı varsa ben buradayım. Cidden evlenmeye geldim. Yaşım 49. Evimi falan aldım ne güzel değil mi? Peki eksik olan ne siz söyleyin yani şimdi. Tabi ki iyi bir eş, hayat arkadaşı. Sıcak bir yuvanın özlemini o kadar çok çekiyorum ki bunu anlatamam kelimelerle.

Kendine güvenen tuttuğunu koparan biriyimdir sevgili hanımlar. 40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler zaten kendine güvenir merak etmeyin olur mu? Her neyse bu konuda biraz daha detaylı konuşmak gerekirse ben iyimser davranırım çevremdekilere. Bayanlara karşı nasıl konuşulması gerektiğini çok iyi biliyorum. Ayrıca romantikte bir yapım vardır az çok kadın ruhundan anlarım. Bu da benim ne kadar değer verdiğimi gösterir diye düşünüyorum. Kısacası evlenmek için yanımda olacak herkes ile muhabbet ederim. Yeter ki karşılıklı güven oluşsun ve doğru eş adayını bulabileyim.

Kendi işimle uğraşıyorum sevgili hanımlar. Maddi anlamda pek sıkıntım olduğu söylenemez durumlarım iyi. Ufacıkta olsa herkes gibi evlilikten beklentilerim var. Öncelikli olarak güven duygusu çok önemli. Bunu sağlayacak bir kadının sonuna kadar peşinden gider onu başımın tacı evimin kadını yaparım. Ayrıca yaş aralığı olarak ta 35 ve 45 yaş arası bayanlarla evlilik düşünüyorum. Bu yaş grubundan mesaj gelirse çok sevinirim.

40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

40 yaşında evlenmek isteyen erkekler ileriye dönük düşünür. Yani öyle kafa dağıtmak için değil de evin hanımı yapma adına hareket eder. Buna istinaden her zaman kafasını farklı şeylere takabilir. Nasıl ki yalnız kaldığımızda değişik şeylere yöneliyoruz ya artık bu süreçte de öyle oluyor.

Bir süre sonra yani diyorsunuz ki hayatımda iyi biri olsun, yanımdan ayrılmasın. İşte aynen böyle. Siz bana yazdıktan hemen sonra dönüş sağlayacağım merak etmeyin. Buradan uzun uzun konuşuruz ya da doğrudan iletişime geçeriz arkadaşlar. İnanın ben bu konuda zamanı iyi yönetiyorum. Sohbetim muhabbetim genel olarak iyidir eğlenceli bir yapım var zaten.

Sizlerle paylaşmak istediğim şeyler bunlardı. Mesajlarınızı bekliyor olacağım. Güzel günler düşlemek amacıyla geldim ve aradığımı bulacağıma eminim. Şimdi sözü siz narin bayanlara bırakıyorum. Her bayan benim gözümde çok güzeldir. Huyumuz güzel olsun gerisi gerçekten geliyor kendiliğinden. Bu da son sözüm arkadaşlar. Umarım beni anlıyorsunuzdur. Gelecek güzel günleri düşlemeye devam ediyorum. Hoşça kalın ve dostça yazın bana. Her şey zamanla güzel olacak nasıl olsa.

Bir sonraki ilan: 50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Arif, 55 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum