50 60 70 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

50 yas ustu evlenmek isteyen erkekler
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bol sohbetler selamlar. Adım Arif. 55 yaşındayım. 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasına girdik artık. Daha önce evlendim evet ama boşandım o konular önemsiz. İkinci baharımı yaşamak istiyorum sadece. Aslında 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ile 70 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler amacı aynıdır. Hayata güzel bir bakış açısı lazım. Tek başına olmuyor gerçekten bu hayat yalnız başına çekilecek gibi değil inanın. Aradığım eş kriterlerini sıralamak istiyorum ayrıca. 50 yaş ve üzeri olabilir. Anlayışlı olması yeterlidir. Benim işim de var gücüm de var merak etmesin kimse. Sadece hayat arkadaşım yok böyle güzel anlaşacağım biri lazım işte.

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Bahçe hayatını severim. Tatil köyünde evim var orada yaşıyorum. Haliyle benimle yaşlanacak olan kişi çok şanslı emin olun buna. Neyse kendimi övmeyi pek sevmem ama gerçekler böyle. Benimle kimse yaşlanmaz ya kolay kolay. Bağ evimde oturur manzaramı seyrederim. Bağ bahçe işlerini ben yapmam ve eşime de yaptırmam ha bilesiniz.

50 yaş üstü evlilik düşünen erkekler olarak artık gerçek mutluluğu yaşamak istiyorum. Hiçbir şey için geç kalınmış değil bana sorarsanız. Sizden gelsin haberler arkadaşlar. Evlenmeye karar veren, benim yaşlarımda olan herkes yorum yazsın numaramı vereceğim. Ondan sonra da başlayacağız konuşmaya. Muhabbetim iyidir aslında. Ama sıkılan falan olursa çok zorlamam. Süreç güzel ilerlesin başka isteğim yok. Evleneceğim kadını çok merak ediyorum ama bu gerçekten heyecanlandırıyor beni. Varsın olsun deyip geçiştirmem ben. İyi bir eş arayışındayım. Gönlü güzel olsun gerisi hikaye. Başka ne anlatayım bilemedim arkadaşlar gerçekten siz konuşun devamı gelir. Şimdilik benden bu kadar söz sırası sizin olsun. Heyecanlıyım çok hem de bekliyorum mesajlarınızı. Dürüstlük diğer adımdır bu arada.

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

60 yas ustu evlenmek isteyen erkekler

Selam. Ömür adım. 63 yaşındayım. Dulum. İkinci evliliğim olacak. 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ile tanışmak ve ileriye dönük ciddi düşünenler için buradayım. Daha önce hayırdır neden ayrıldınız diye soracak olursanız hemen açıklayayım. Sevgisi azalmış. Ben de böyle bir şeyi kabul etmedim ve direkt boşanma kararı aldım. Anlaşmalı oldu zaten. Dul ya da bekar bayanlar yazabilir, evlilik düşünüyorum bu arada. Gerçekten sevgi ve saygı dolu biriyim. Kimseyi kolay kolay kıramam, üzemem. Ağlatmak falan bunlar aklımın ucundan geçmez. Böyle sakin bir adamı ne hale getirdiler demeyeceğim çünkü tavrımdan taviz vermiyorum. Yani ben o eski benim hala. Çok bir şey kaybetmedim şükürler olsun. Evet bunları da geçtikten sonra yeni bir sürece adım atalım istiyorum.

Buradan gelecek mesajların tamamını okuyarak güzel bir başlangıç için aranızdayım. Arkadaşlar sevgi ne demek, emin olun şu dünyadaki her şey demek. Güzel günleri görmek umuduyla yazmak bile huzur veriyor bana. Her neyse ben buradayım. Canı sıkılan da yazabilir, evlenmeyi düşünen de. Numaramı hemen paylaşırım ondan sonra da sohbete başlarız ne dersiniz? Kendinize şimdilik çok ama çok iyi bakın.

70 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

70 yas ustu evlenmek isteyen erkekler

70 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasında olan Salih ben. Nasılsınız sevgili bayanlar? Ben biraz huzursuzum. Neden diye soracak olursanız, ciddi düşüneceğim bir bayan arıyorum desem doğrudur aslında. Nasıl bulacağım falan diye düşünürken burası çıktı karşıma şansımı denemek istedim. Arkadaşlar yaşım 72. Biraz geç kaldım gibi ama her şey nasip kısmet işi. Biz ne kadar zorlasak istesek her şey olacağına varıyor vakti zamanında oluyor sanırım. Bu arada kendimden bahsetmek isterim. Arkadaşlar yaşımın ağırlığını gösteririm. İnsanları kırmaktan her zaman çekinirim. Bunları da geçtim bir insana yani bayana nasıl davranılacağını çok iyi bilirim. Kendi işimle uğraşıyorum. Maddi sorunum yok şükürler olsun. Kiraydı geçim derdiydi filan bunları aşalı çok oldu inanın. Sadece artık mutluluğuma odaklandım diyebilirim.

Kendi işimin patronuyum. Maddi ve manevi olarak evliliğe hazırım. Umarım karşımdaki kişi de hazır bir şekilde bekliyordur kaderini. Belki de o kader benim işte. Of neyse konuştukça moral kalmıyor ciddiyim. Kendime bakarım, kimseyle boş muhabbet etmem. Dolu dolu konuşur ve bir şeyler katmak isterim. Şimdi sözü size bırakıyorum. Bakalım kimler neler diyecek hep birlikte merakla bekliyoruz be. İyi günler herkese.

Bir sonraki ilan: Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler

Fırat, 50 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

  1. Merhaba ben Naile Azerbaycan’dan. Yaşım 55. Boy 155. 2 yıl önce boşanmışım 3 evladım var. Yalnız yaşıyorum teknik kise mezunuyum. Eğer siz de uygun görüyorsanız, Whatsapp üzerinden tanışabiliriz. Teşekkürler

  2. Selamünaleyküm. İyi günler dilerim. Salih bey nasılsınız? Ben elhamdülillah iyiyim. Kendinize hayat arkadaşı buldunuz mu? Ben Türküm ama Özbekistan’da yaşıyorum. Önce sormak istediğim bir şey var. Özbekistanlı kadınla evlenmek ister misiniz? Evet, derseniz kendimden bahsedecektim.