Evlenmek İsteyen Memur Erkekler

Evlenmek isteyen memur erkekler
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar. Özkan ben. 31 yaşındayım arkadaşlar. Evlenmek isteyen memur erkekler konusunda merak eden herkes yazabilir. Evlilik kararını yeni aldım sayılır. Bu aşamada güzellik falan aramıyorum. İnsan olsun yeterli. Yani insanlık derken sevgi ve saygı dolu olmalı. Kıskançlık biraz var ama aynı zaman da romantik bir adamım. Yaşım gereği olgunum. Öyle eşimin istediğini de ikiletmem.

Ben böyle düşünürken üzenler oldu tabi ki. Umurumda bile değil. Ben geleceğe bakıyorum. Evlenmek isteyen memur erkekler denildiğinde aza kanaat eden birileri düşünülebilir. Hayır ben öyle değilim. Zaten birikim falan her şeyim var. Arabama atladığım gibi hafta sonları doğru bahçeme giderim falan yani.

Son kez aktarmak isterim ben hiç olmadığım kadar ciddiyim evlilik konusunda. Bunun dışında gönül işlerinde pek şansım yok. Haliyle buradan yazdım işte anladınız mı? Yorum yapanlar olursa diye bakalım muhabbet ederiz. Benimle ciddi ciddi bir şeyler düşünenler varsa buyursun gelsin arkadaşlar ben buradayım dediğim gibi.

Evlenmek İsteyen Memur Erkekler

Şimdi bu süreç biraz uzun ve sabır gerektiriyor. Varsın olsun o sabır bende var. Birbirimizi çok iyi tanımak anlamak gerek hele ki evlilikten beklentiler konusunu birbirimize çok iyi aktarmamız gerek. Ben anlayışlı biriyle evlenmek istediğimi belirtiyorum. Bakalım şans işi biraz ama beklentim çok ya. Sonuçta bir ömrü beraber geçirmek istediğim birini arıyorum öyle evlenmek içinde evlenilmez öyle değil mi. İnsan kafa dengi bir hayat arkadaşı olsun istiyor yani. Artık düzenli bir hayatım olsun gerçekten. Hayat arkadaşım ile yoluma devam etmek amacındayım. Düşünsenize beraber arabamıza bindik tatile çıktık. Hafta sonu balık tutmaya gittik. Ah be hayaller ah.

Son dönemlerimde biraz kendimi geri plana çektim. Aslında sosyal anlamda büyük bir çevrem var. Ama hiçbiri beni mutlu edemedi. Bu güne kadar ciddi biriyle de düşünemediğim için kaldık öyle. Umudum var. Mesaj atan bayanlara numaramı göndereceğim. Memur olduğum için maddi anlamda bir kaygım yok. İşimdeyim gücümdeyim. Evimi de aldım isterim ki eş adayımla beraber dayayıp döşeyelim evimizi zevkimize göre. O halde mesajlarınızı bekliyorum bir an önce.

Bir sonraki ilan: Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar

Ferhat, 31 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum

  1. Merhaba nasılsın? Buraya katılma nedenim ciddi anlamda evlilik tek. Bana destek sahip çıkacak kol kanat gerecek biri. Yer ve yaş kriterim yok.