Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Aslı ben. 30 yaşındayım. Suriyeli bayan arkadaş arayışında olanlar için geldim. Ben de kendime birilerini arıyorum artık. Belki evleniriz belki olmaz ama bu yalnızlık beni yormaya başladı artık. Çalışan bir kadınım kimseye minnet etmem ama arkadaşlık konusunda bilemedim işte. Dul değilim sadece doğru insanı bulamadım bu zamana kadar. Suriyelilerin kullandığı arkadaşlık siteleri için burayı buldum. Bakalım aradığım aşkı arkadaşı burada bulabilecek miyim. Ben öyle kolay pes etmem. Sevdiğim arkadaşım ile sonuna kadar ilerlerim.

Bunun dışında kendimden bahsedeyim birazcık. Ben romantik ve seçici adamları severim. Biraz ağır olacak adam dediğin. Erkek arkadaşım da olsa bu süreçte beni asla yalnız bırakmayacak. Bilemedim şimdi başka kriterim var mı yani konuştukça bakacağız o duruma.

Suriyeli Bayan Arkadaş Arıyorum

Her zaman tek taraflı düşünmem. Egoist değilim ben. Kendi iç güzelliğim de yüzüme vurdu tabi. Bunun dışında insanlarla olan diyaloglarım hep iyidir. Zaman gelip geçiyor bir şekilde. Bu durum canımı sıktı artık. Arkadaşımla bende gezmek ve dertleşmek istiyorum. Yok mu böyle biri anlamıyorum. Ya da bana denk gelmedi. Bilemiyorum bu süreçte yanımda olanlarla bakacağız işte. Arkadaşlar evlilik gibi bir düşüncem yok bunu belirteyim. Biraz garip karşılanıyor sanki Suriyeli kadınla evlenmek. Siz ne diyorsunuz bu konuda? Bu bir sorun olur muydu ilerisi için böyle bir şey olmuş olsa şayet? Mesajlarınızda bunları da belirtebilirsiniz.

Müzik dinlemeyi çok severim İnsanlarla sohbet etmekten keyif alıyorum ayrıca. Bence çok güzel bir şey öyle değil mi birileriyle konuşmak bir şeyler paylaşmak. Gönül ister ki artık tek gezmeyeyim ben. Bilen bilir çevremde öyle hesap kitap da yapmam. Moralim düzgün olsun yeterli benim için. İnsanlar bana güvenir hep güzelim, güven sağlayan biriyim. Onu da geçtim şöyle uzak bir tatil olsa ne güzel olacak ya. Bıktım buralardan artık gitmek istiyorum. Lakin tek değil işte. Suriyeli bayan arkadaş olarak beraber gideriz olmaz mı? Güzel, eğlenceli bir tatili hak ettiğini düşünen varsa buyursun. Ama önce sıkı bir arkadaşlık lazım. Evet ben buralardayım zaten mesajlar gelsin bakalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

8 yorum

  1. Ben emekliyim hayatımda hiç içki sigara içmedim. Allah’tan korkan kuldan utanan biriyim. Hep Suriyeli bir bayanla evlenmek istemişimdir. Seninle tanışmak isterim

Daha Fazla Yorum